• Dyrektorzy szkoły

          Stanisław Żakiewicz
          1938 - 1939
          Władysław Wójcik
          1945 - 1946
          Franciszek Męczkowski
          1946 - 1949
          Jan Brzozecki
          1949 - 1951
          Józef Zaprawa
          1951 - 1951
          Henryk Zaleski
          1951 - 1952
          Michał Zawistowski
          1952 - 1953
          Franciszek Mikołajczyk
          1953 - 1955
          Wiktor Wróbel
          1955 - 1956
          Edmund Michniewicz
          1956 - 1957
          Wacław Kulma
          1957 - 1958
          Jan Woźnicki
          1958 - 1959
          Antoni Więcko
          1959 - 1960
          Mieczysław Woźnica
          1960 - 1967
          Mirosław Łaguna
          1967 - 1970
          Eugeniusz Narkiewicz
          1970 - 1972
          Stanisław Krzywicki
          1973 - 1990
          Jan Orłowski
          1990 - 2021
          Agnieszka Sidor
          2021 -
           

          Kierownicy i dyrektorzy gospodarstwa szkolnego

          W latach 1946 - 1958 pracowali niżej wymienieni kierownicy gospodarstwa,
          prawdopodobnie w podanej kolejności:
          Władysław Wójcik
           
          Franciszek Jagłowski
           
          Konstanty Ostrowski
           
          Kazimierz Kowalski
           
          Jan Szumiło
           
          Jan Kucewicz
           
          Stanisław Jurewicz
           
          Bronisław Gan
           
          Stanisław Lenczewski
           
          Czesław Zlewski
           
          Wiktor Wiatrzyk
           
          Mieczysław Truszkowski
          1959 - 1961
          Jan Wójtowicz
          1961 - 1962
          Zdzisław Sierzputowski
          1962 - 1962
          Kazimierz Kochanowski
          1962 - 1962
          Gustaw Radajewski
          1962 - 1969
          Józef Kamiński
          1969 - 1970
          Wit Bolesław Mosiej
          1970 - 1972
          Kazimierz Kozioł
          1973 - 1973
          Antoni Staranowicz
          1973 - 1974
          Stanisław Burzyński
          1974 - 1982
          Jan Kamiński
          1982 - 1986
          Roman Fiedorowicz
          1986 - 1992
          Marian Saładonis
          1992 - 2003
          Wiesław Jurewicz
          2003 - 2005
          Józef Poźniak
          2005 - 2021
           

          Nauczyciele i wychowawcy

          Stanisław Żakiewicz
          1938 - 1939
           
          Zygmunt Jakimiak
          1938 - 1939
           
          Jan Bucewicz
          1938 - 1939
           
          Stanisław Zwierzchowski
          1938 - 1939
           
          Władysław Wójcik
          1945 - 1946
           
          ks.Witold Balukiewicz
          1945 - 1947
           
          Józef Faltyn
          1945 - 1946
           
          Leon Olszewski
          1946 - 1946
           
          Helena Olszewska
          1945 - 1946
           
          Aleksander Putra
          1945 - 1952
           
          Helena Naruszewicz
          1945 - 1946
           
          Stanisław Naruszewicz
          1945 - 1946
           
          Helena Więcko
          1945 - 1946
           
          Józef Ulikowski
          1945 - 1947
           
          Władysław Sobolewski
          1945 - 1947
           
          Franciszek Meczkowski
          1946 - 1949
           
          Eugenia Sobolewska
          1946 - 1947
           
          Franciszek Jagłowski
          1946 - 1948
           
          Stanisława Zegzdryń
          1946 - 1947
           
          Aniela Męczkowska
          1947 - 1949
           
          Julitta Andrulewicz
          1948 - 1951
           
          Stanisław Andrulewicz
          1948 - 1951
           
          Bernard Bandziński
          1948 - 1950
           
          Janina Bandzińska
          1948 - 1950
           
          Jan Brzozecki
          1949 - 1951
           
           
          Aleksander Gąsiorowski
          1950 - 1951
           
          Jan Maślak
          1950 - 1951
           
          Helena Wojcik
          1950 - 1951
           
          Aleksander Wiecko
          1950 - 1952
          od 1951 r. wicedyrektor
          Maria Siebiesiewicz
          1950 - 1952
          od 1951 r. wicedyrektor
          Irena Dąbrowska
          1951 - 1952
           
          Henryk Zaleski
          1951 - 1952
           
          Wincenty Mlaskot
          1950 - 1951
           
          Józef Zaprawa
          1951 - 1951
           
          Jadwiga Bobrowska
          1951 - 1955
           
          Edmund Chodorowski
          1951 - 1952
           
          Fabian Laskowski
          1951 - 1952
           
          Daniel Swięcicki
          1951 - 1952
           
          Karol Obuchowicz
          1951 - 1952
           
          Leon Zaleski
          1951 - 1952
           
          Tadeusz Turkowski
          1951 - 1953
           
          Edward Naruszewicz
          1951 - 1953
           
          Melania Naruszewicz
          1952 - 1953
           
          Halina Wołkowycka
          1952 - 1953
           
          Michał Zawistowski
          1952 - 1954
           
          Jadwiga Zawistowska
          1952 - 1954
           
          Antoni Wiecko
          1952 - 1970
          w l. 53-55 wicedyrektor
          Mieczysław Bachanowicz
          1952 - 1955
           
          Stanisław Lenczewski
          1952 - 1955
           
          Halina Borowska
          1952 - 1953
           
          Józef Pietrewicz
          1952 - 1953
           
          Wiktor Wróbel
          1952 - 1956
          w l. 52-54 wicedyrektor
          Eugeniusz Paśnikowski
          1953 - 1956
           
          Dobrosława Składkowska
          1953 - 1954
           
          Franciszek Mikołajczyk
          1953 - 1955
           
          Jan Szumiło
          1953 - 1954
           
          Bazyli Żmieńko
          1953 - 1954
           
          Halina Lotkowska
          1953 - 1956
           
          Sylwestra Sokół
          1954 - 1957;
          1958 - 1965
          Piotr Maruchacz
          1954 - 1958
           
          Zenobia Maruchacz
          1954 - 1958
           
          Krzysztof Leśniewski
          1954 - 1958
           
          Tadeusz Klepacz
          1954 - 1955
           
          Józef Tolkanowicz
          1955 - 1958
           
          Eugeniusz Gnat
          1955 - 1958
           
          Bronisława Dybel
          1955 - 1958
           
          Wiktor Wialrzyk
          1955 - 1985
           
          Edmund Michniewicz
          1956 - 1957
           
          Bronisław Gan
          1956 - 1958
           
          Walentyna Gan
          1956 - 1957
           
          Ryszard Łabanowski
          1956 - 1958
           
          Zofia Maruchacz
          1956 - 1957
           
          Wacław Kulma
          1957 - 1958
           
          Julia Kulma
          1957 - 1958
           
          Czesława Łabanowska
          1957 - 1958
           
          Wacław Witczak
          1958 - 1959
           
          Jan Woźniacki
          1958 - 1959
           
          Stanisława Urbanowicz
          1958 - 1959
           
          Jerzy Romanowski
          1958 - 1959
           
          Zofia Anuszkiewicz
          1958 - 1962
           
          Jadwiga Truszkowska
          1958 - 1961
           
          Krystyna Kamiriska
          1958 - 1959
           
          Halina Kaźmierczyk
          1959 - 1970
           
          Władysław Kaźmierczyk
          1959 - 1964
           
          Eugeniusz Mioduszewski
          1959 - 1963
           
          Aleksander Bernatowicz
          1959 - 1960;
          1961 - 1962; 1963 - 1964
          Teresa Chrzanowska
          1959 - 1964
           
           
          Antoni Staranowicz
          1960 - 1979
           
          Mieczysław Woźnica
          1960 - 1967
           
          Danuta Woźnica (Krzykwa)
          1960 - 1966
           
          Włodzimierz Fiodoruk
          1961 - 1962
           
          Danuta Sysojew
          1961 - 1965
           
          Zdzisław Sierzputowski
          1961 - 1968
           
          Józef Polachowski
          1962 - 1964
           
          Tadeusz Sikorski
          1962 - 1963
           
          Gustaw Radajewski
          1962 - 1967
           
          Salomea Kawecka
          1962 - 1963
           
          Irena Kapuściak
          1962 - 1963
           
          Feliks Urban
          1963 - 2001
           
          Stanisław Krzywicki
          1963 - 2013
           
          Sylwester Kapliński
          1964 - 1965
           
          Henryk Żukowski
          1964 - 1971
           
          Kazimierz Mioduszewski
          1964 - 1965
           
          Henryk Kulikowski
          1964 - 1975
           
          Bożena Kulikowska (Kozicz)
          1965 - 1976
           
          Helena Łapińska
          1965 - 1971
           
          Roman Miller
          1965 - 1966
           
          Michał Górski
          1966 - 1982
           
          Maria Kuźnica
          1966 - 1968
           
          Maria Tokajuk
          1966 - 1969
           
          Edward Kołowski
          1966 - 1968
           
          Zofia Lipińska
          1966 - 1968
           
          Ryszard Wroczyński
          1966 - 1967
           
          Jadwiga Wroczyńska
          1966 - 1967
           
          Henryk Wiszniewski
          1966 - 1967
           
          Janina Kołowska
          1967 - 1968
           
          Mirosław Łaguna
          1967 - 1970
           
          Kazimierz Kozioł
          1967 - 1973
          w l. 67-72 wicedyrektor
          Aldona Kozioł
          1967 - 1974
           
          Janina Zalewska
          1967 - 1968
           
          Jan Luto
          1967 - 1968
           
          Tadeusz Szarejko
          1967 - 1968
           
          Teresa Łaguna
          1968 - 1970
           
          Jadwiga Kopeć (Wałuszko}
          1968 - 2006
           
          Zenobia Kopeć
          1968 - 1970
           
          Czesław Głuszczak
          1968 - 1969
           
          Józef Karwowski
          1968 - 1969
           
          Józef Kamiński
          1968 - 1970
           
          Dariusz Gołąbek
          1968 - 2000
           
          Arkadiusz Ciruk
          1969 - 1984
           
          Alicja Mosiej
          1969 - 1972
           
          Wit Bolesław Mosiej
          1969 - 1972
           
          Zbigniew Borowski
          1969 - 1970
           
           
          Eugeniusz Narkiewicz
          1970 - 1972
           
          Ewa Narkiewicz
          1970 - 1973
           
          Maria Ciruk
          1970 - 1972
           
          Czesława Rułkowska (Waszczeniuk)
          1970 - 1980
          Taisa Wasilewska (Kuczko)
          1970 - 1982
          2005 - 2010
          Stanisław Marciniak
          1970 - 1978
           
          Ryszard Parafmowicz
          1971 - 1972
           
          Janina Sadowska (Lendzion)
          1971 - 2003
           
          Aleksander Czuper
          1971 - 1975
           
          Lucjan Woźny
          1971 - 1972
           
          Janusz Mendzin
          1971 - 1977
           
          Maria Bućko (Borys)
          1972 - 1981
           
          Jerzy Kaczyński
          1972 - 1974
           
          Zofia Sobolewska
          1972 - 1974
           
          Marian Sadowski
          1972 - 1975;
          1979 - 2019
          Stanisław Burzyński
          1972 - 2018
           
          Jerzy Gryszkiewicz
          1972 - 1992;
          2004 - 2012
          Krystyna Urbanowicz
          1972 - 1980
           
          Ryszard Wasilewski
          1972 - 1982
           
          Michał Szeretucha
          1972 - 1973
           
          Hanna Kozicz (Masiak)
          1972 - 1978
           
          Alicja Mendzin
          1973 - 1981
           
          Włodzimierz Kozicz
          1973 - 1978
           
          Cecylia Kozłowska
          1974 - 1976
           
          Wanda Kruszewska
          1974 - 1975
           
          Danuta Surowiec
          1974 - 2003
          od 1977 r. wicedyrektor
          Franciszek Surowiec
          1974 - 1975
           
          Irena Szwarc
          1974 - 1976
           
          Wiesław Andrulewicz
          1975 - 2002
           
          Teresa Andrulewicz
          1976 - 2004
           
          Anna Sienkiewicz
          1976 - 1984
           
          Wiesław Sienkiewicz
          1976 - 1984
           
          Teresa Strękowska (Jabłońska)
          1976 - 1988
           
          Wanda Kulbacka (Butkiewicz)
          1976 - 2019
          Teresa Szczecina (Wróbel)
          1976 - 1991
           
          Celina Gąsiewska
          1976 - 2004
           
          Elżbieta Taudul
          1977 - 1981
           
          Stanisław Taudul
          1977 - 1980
           
          Jadwiga Ołdakowska
          1978 - 2014
           
          Szczepan Ołdakowski
          1978 - 1983
           
          Józef Gryziewicz
          1978 - 2001
           
          Stefania Grzyb
          1978 - 2001
           
          Leszek Rutkiewicz
          1978 - 1985
           
          Tadeusz Basałaj
          1978 -
           
          Elżbieta Popławska
          1978 - 1979
           
          Tadeusz Popławski
          1978 - 1979
           
          Maria Kosewska
          1978 - 1983
           
          Marian Saładonis
          1978 - 2003
           
          Zofia Jeleniewicz
          1978 - 1983
           
          Halina Makarska (Dąbrowska)
          1979 - 2019
           
          Czesław Halicki
          1979 -
          w l. 2005 - 2016 wicedyrektor
          Czesław Zyskowski
          1979 - 2002
           
          Teresa Krukowska
          1979 - 2020
           
           
          Elżbieta Fiedorowicz
          1980 - 2019
           
          Roman Fiedorowicz
          1980 - 1992
           
          Barbara Sidor
          1980 -
           
          Jan Orłowski
          1980 - 2021
          w l. 1985 - 1990 wicedyrektor
          Danuta Mordaszewska
          1980 - 1983
           
          Halina Klaus
          1981 - 1984
           
          Danuta Bućko
          1981 - 1994
           
          Jan Kamiński
          1982 - 1986
           
          Elżbieta Kamińska
          1984 - 1991
           
          Alina Koncewicz
          1984 - 2019
           
          Jerzy Wysocki
          1985 -
           2023
          Tadeusz Miler
          1985 - 1989
           
          Marianna Szyłak
          1986 - 1987
           
          Lidia Andruszkiewicz (Zabrocka)
          1987 - 2006
          Mirosław Sadowski
          1987 - 1988
           
          Bogusław Mazurkiewicz
          1988 -
           
          Stanisława Masłowska
          1988 - 1991
           
          Marzena Kamińska (Kopiczko)
          1988 - 2004
           
          ks. Tadeusz Kulesza
          1990 - 1994
           
          Bernard Maciulewski
          1991 - 2002
          2007 - 2009
          Marian Wiszniewski
          1992 - 1993
           
          Grzegorz Chodkiewicz
          1992 - 2021
           
          Tadeusz Krajewski
          1992 - 1995
           
          Tadeusza Basałaj
          1993 -
          w l. 2003 - 2005 wicedyrektor
          Marek Wysocki
          1993 - 1997
           
          ks. Wojciech Stokłosa
          1994 - 1996
           
          Stefan Zieliński
          1996 - 1999
           
          ks. Krzysztof Mulewski
          1996 - 1997
           
          Wojciech Butkiewicz
          1999 - 2004
           
          Piotr Głośny
          1999 - 2000
           
           
          ks. Maciej Gilewski
          2000 - 2001
           
          Ewelina Domańska
          2000 - 2001
           
          ks. Wojciech Luto
          2001 - 2002
           
          Jarosław Szczypiń
          2001 - 2002
           
          Marta Paciorkowska (Panasiewicz)
          2002 - 2007
          Magdalena Stempska
          2002 - 2003
           
          Katarzyna Ejsmont
          2002 - 2002
           
          Dorota Tomkiewicz
          2002 - 2018
           
          Anna Szymborska
          2003 - 2018
           
          Alicja Saładonis
          2003 - 2005
           
          Wiesław Hajkowski
          2003 - 2003
           
          Andrzej Domalewski
          2003 - 2004
           
          ks. Dariusz Doliwa
          2003 - 2004
           
          Urszula Piotrowska (Basałaj)
          2004 -
           
          ks. Krzysztof Kondratowicz
          2004 - 2005
           
          Regina Nowalska
          2004 - 2015
           
          Joanna Wojnowska
          2004 -
           
          Ewa Kłoczko
          2005 -
           
          Edyta Staszkiewicz
          2005 - 2007
           
          ks. Tadeusz Poteraj
          2005 - 2006
           
          Wojciech Makowski
          2005 - 2010
           
          Agnieszka Sidor
          2006 -
          w l. 2018 - 2021 wicedyrektor 
          Tomasz Tomkiewicz
          2006 - 2007
           
          Zofia Mioduszewska
          2006 -
          w l. 2016 - 2018 wicedyrektor
          Leszek Madejek
          2006 - 2007
           
          ks. Maciej Mackiewicz
          2006 - 2010
           
          Józef Poźniak
          2006 - 2021
           
          Wojciech Pająk
          2007 - 2008
           
          Marek Rzepliński
          2008 - 2014
           
          Magdalena Pająk
          2008 - 2018
           
           
          ks. Marcin Nowalski
          2010 - 2014
           
          Danuta Tutak - Suchowier
          2011 - 2020
           
          Joanna Woronko
          2011 - 2012
           
          Elżbieta Boniszewska
          2011 - 2014
           
          Barbara Drażba
          2012 - 2013
          2014 - 2014
          Beata Boksz
          2012 - 2013
           
          Andrzej Górski
          2012 - 2013
           
          Katarzyna Olfier - Halicka
          2012 - 2014
           
          Małgorzata Pilichowska
          2012 -
           
          Andrzej Szymulewski
          2013 - 2014
           
          Marek Pigiel
          2013 -
           
          Agnieszka Poniatowska - Bednarko
          2013 -
           2022
          Magdalena Śleszyńska
          2013 - 2017
           
          ks Albert Szwaczek
          2014 - 2017
           
          Witold Wałecki
          2014 - 2020
           
          Małgorzata Zdankiewicz
          2014 - 2016
           
          Krzysztof Mioduszewski
          2014 - 2018
           
          Joanna Perkowska
          2014 - 2016
           
          ks Marcin Oleksy
          2017 - 2018
           
          ks Przemysław Milewski
          2018 - 2021
           
          Jadwiga Jeleniewicz
          2018 - 2020
           
          Katarzyna Kopiczko
          2018 -
           
          Paweł Makarewicz
          2018 -
           2022
          Urszula Tomaszewska
          2018 - 2019
           
          Katarzyna Walendzewicz
          2019 -
           
          Wiesław Jasionowski
          2019 -
           
          Wojciech Kamiński
          2019 -
           
          Agnieszka Burzyńska
          2020 -
           
          Jacek Łoziński
          2020 -
           
          ks. Sławomir Hońko
          2021 -
           
          Monika Fałtynowicz
          2021 -
           
          Agnieszeka Gilewska
          2021 - 2022
    • Kontakt

      • Zespół Szkół im. gen. Ludwika Michała Paca w Dowspudzie
      • Dowspuda 10, 16-420 Raczki Poland
      • sekretariat@zsdowspuda.pl
      • 87 5685 103