• Uczniowie okresu przedwojennego (1939 rok.)

          1.
          Kadysz Pius
          9.
          Olszewski Leon
          17.
          Urbanowicz Mieczysław
          2.
          Karp Jan
          10.
          Ostrowski Lucjan
          18.
          Wiktorowicz Zygmunt
          3.
          Kibitlewski Wincenty
          11.
          Osiecki Jan
          19.
          Wnukowski Marian
          4.
          Kowalski Stanisław
          12.
          Próchnicki Marian
          20.
          Wojtowicz Jan
          5.
          Kryszpin Jan
          13.
          Rusiecki Józef
          21.
          Zajkowski Stanisław
          6.
          Kwiatkowski Jan
          14.
          Szostak Bronisław
          22.
          Zawadzki Aleksander
          7.
          Mazurkiewicz Stanisław
          15.
          Tomczyk Bronisław
          23.
          Dąbrowski Józef
          8.
          Milewski Wincenty
          16.
          Twardowski Stanisław
           
           

          Rok 1948

          Państwowe Gimnazjum Gospodarstwa Wiejskiego
          1.
          Bartoszewicz Czesław
          6.
          Harasim Eugenia
          11.
          Ragiel Antoni
          2.
          Bartoszewicz Henryk
          7.
          Jacewicz Zbigniew
          12.
          Sieńkowska Mirosława
          3.
          Ćwikowska Petronela
          8.
          Kurzynowska Leokadia
          13.
          Zalewski Czesław
          4.
          Chmielewski Józef
          9.
          Rapkowski Władysław
           
           
          5.
          Dąbrowski Henryk
          10.
          Romanowski Józef
           
           

          Rok 1949

          Państwowe Liceum Rolnicze I stopnia
          1.
          Bielecki Eugeniusz
          5.
          Kuźma Irena
          9.
          Olfier Piotr
          2.
          Dębski Antoni
          6.
          Mościńska Helena
          10.
          Tomkiewicz Lucjan
          3.
          Dobkowska Teresa
          7.
          Choromański Kazimierz
           
           
          4.
          Kłoczko Leokadia
          8.
          Dziedzic Franciszek
           
           

          Rok 1950

          Państwowe Liceum Rolnicze I stopnia

          1.
          Andrzejczyk Tadeusz
          17.
          Męczkowski Romuald
          33.
          Sokołowski Antoni
          2.
          Andrzejczyk Wacław
          18.
          Mikulski Witold
          34.
          Słomianko Janina
          3.
          Andryszewska Halina
          19.
          Moniuszko Stanisław
          35.
          Wawiórko Honorata
          4.
          Bagińska Halina
          20.
          Niedzielko Edmund
          36.
          Zapolski Władysław
          5.
          Dąbrowska Irena
          21.
          Narewski Aleksander
          37.
          Żdanuk Franciszek
          6.
          Dobrowolski Bernard
          22.
          Okulanis Tadeusz
          38.
          Zyskowski Czesław
          7.
          Homan Antoni
          23.
          Oleksy Irena
          39.
          Maciorowski Zdzisław
          8.
          Konopko Franciszek
          24.
          Olszewska Jadwiga
          40.
          Malinowska Leokadia
          9.
          Konopko Jan
          25.
          Ostrowski Antoni
          41.
          Milewska Irena
          10.
          Kolenda Franciszek
          26.
          Piekutowski Edward
          42.
          Nejfeld Tadeusz
          11.
          Kotarska Wanda
          27.
          Popowski Edward
          43.
          Turowski Władysław
          12.
          Kuczyński Włodzimierz
          28.
          Popowska Helena
          44.
          Fadrowska Halina
          13.
          Leonówna Anna
          29.
          Putra Irena
          45.
          Wejszyńska Cecylia
          14.
          Jagłowski Mieczysław
          30.
          Rowińska Zenona
          46.
          Putra Romuald
          15.
          Janczelewski Ryszard
          31.
          Rozmysłowicz Mirosław
          47.
          Szyłak Lucjan
          16.
          Mozelewska Jadwiga
          32.
          Siemion Edward
          48.
          Kacprzyk Mieczysław

          Rok 1952

          Państwowe 4-letnie Liceum Rolnicze
          wychowawca inż. Aleksander Putra
          1.
          Bartoszewicz Halina
          13.
          Kasprzyk Mieczysław
          25.
          Okulanis Tadeusz
          2.
          Bartoszewicz Leokadia
          14.
          Kierul Zenon
          26.
          Olszewski Bogusław
          3.
          Bartoszewicz Józef
          15.
          Konopko Jan
          27.
          Putra Irena
          4.
          Bartoszewicz Bolesław
          16.
          Kotarska Wanda
          28.
          Romanowski Jan
          5.
          Bobrowska Henryka
          17.
          Lotkowski Piotr
          29.
          Rowińska Zenona
          6.
          Bruszewska Stanisława
          18.
          Maciorowski Zdzisław
          30.
          Szumiło Jan
          7.
          Busiński Wacław
          19.
          Milewska Irena
          31.
          Szyłak Lucjan
          8.
          Chomontowska Helena
          20.
          Modzelewska Jadwiga
          32.
          Truskolaska Zenona
          9.
          Dłużniewski Tadeusz
          21.
          Modzelewski Remigiusz
          33.
          Tuszkowski Romuald
          10.
          Dobkowski Stanisław
          22.
          Morysewicz Floriana
          34.
          Wawiórko Honorata
          11.
          Harasim Eugeniusz
          23.
          Narewski Aleksander
          35.
          Konopko Franciszek
          12.
          Kamińska Janina
          24.
          Niebrzydowski Seweryn
           
           

          Rok 1953

          Państwowe 4-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Antoni Więcko
          1.
          Bernatowicz Aleksander
          6.
          Kowalski Józef
          11.
          Szturgulewski Tadeusz
          2.
          Jagłowska Jolanta
          7.
          Michalewicz Wacława
          12.
          Winsko Teresa
          3.
          Karpiński Walerian
          8.
          Putra Krystyna
          13.
          Wołonsewicz Maciej
          4.
          Kłoczko Henryk
          9.
          Roszkowska Jadwiga
          14.
          Kraszewski Zdzisław
          5.
          Kotarska Wacława
          10.
          Sokołowska Wanda
           
           

          Rok 1954

          Państwowe 4-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Antoni Więcko
          1.
          Arasim Henryka
          9.
          Palczewska Jadwiga
          17.
          Sztukowska Zofia
          2.
          Bartoszewicz Jadwiga
          10.
          Pawlukowski Bolesław
          18.
          Wawiórko Zdzisław
          3.
          Bartoszewicz Wacława
          11.
          Piekarski Mieczysław
          19.
          Wilczyńska Maria
          4.
          Ćwikowski Witold
          12.
          Rozmysłowicz Piotr
          20.
          Wołonsewicz Teresa
          5.
          Galicki Tadeusz
          13.
          Skrocki Tadeusz
          21.
          Woźnicka Krystyna
          6.
          Harasim Edward
          14.
          Sołtys Adolfa
          22.
          Żukowski Henryk
          7.
          Kujałowicz Edward
          15.
          Stanulewicz Józef
           
           
          8.
          Milanowski Stanisław
          16.
          Świątkowska Jadwiga
           
           

          Rok 1955

          Państwowe 4-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Antoni Więcko
          1.
          Biedul Stanisława
          8.
          Kotarska Zofia
          15.
          Sieńkowski Stanisław
          2.
          Bronakowska Anna
          9.
          Kucniewicz Ludmiła
          16.
          Simson Bolesław
          3.
          Faltyn Jadwiga
          10.
          Maksimowska Bronisława
          17.
          Toczyłowski Stanisław
          4.
          Jankowski Edward
          11.
          Masłowska Cecylia
          18.
          Tyszko Halina
          5.
          Jankowska Melania
          12.
          Mojżesz Leopold
          19.
          Wysocki Marian
          6.
          Klimaszewski Czesław
          13.
          Moniuszko Antoni
          20.
          Zarecki Włodzimierz
          7.
          Kłoczko Franciszek
          14.
          Pietrzak Henryka
           
           

          Rok 1956

          Państwowe 4-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Antoni Więcko
          1.
          Bartoszewicz Lucyna
          9.
          Konopko Bolesława
          17.
          Sienkiewicz Teresa
          2.
          Bartoszewicz Teresa
          10.
          Koronkiewicz Halina
          18.
          Sołtys Lech
          3.
          Bożewicz Stanisław
          11.
          Milanowska Bogusława
          19.
          Stankiewicz Sławomir
          4.
          Buczyńska Teresa
          12.
          Niedźwiecka Leokadia
          20.
          Sznurkowska Halina
          5.
          Bujnowska Janina
          13.
          Olszewska Anna
          21.
          Twardowska Irena
          6.
          Chmielewska Władysława
          14.
          Opanowska Teodora
          22.
          Żabicka Helena
          7.
          Karwowska Jadwiga
          15.
          Palczewska Krystyna
          23.
          Żukowska Julianna
          8.
          Kielch Marian
          16.
          Sadowski Kazimierz
           
           

          Rok 1957

          Państwowe 4-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Antoni Więcko
          1.
          Chmielewska Jadwiga
          8.
          Kasprzyk Zofia
          15.
          Roszkowski Bernard
          2.
          Chmielewska Eugenia
          9.
          Królczyk Łucja
          16.
          Skiendzielewski Mieczysław
          3.
          Chmielewski Eugeniusz
          10.
          Kwiatkowski Leszek
          17.
          Skorupski Jan
          4.
          Fiodor Szczepan
          11.
          Makowska Pelagia
          18.
          Świątkowska Krystyna
          5.
          Haraburda Henryk
          12.
          Masłowski Antoni
          19.
          Szpica Mikołaj
          6.
          Iwanowski Ryszard
          13.
          Oleksy Eugenia
          20.
          Szyłak Maria
          7.
          Gąsiewski Tadeusz
          14.
          Pomian Teresa
          21.
          Żukowska Barbara

          Rok 1960

          Dwuzimowa Szkoła Rolniczo - Gospodarcza
          wychowawca inż. Sylwestra Sokół
          1.
          Borkowska Klara
          6.
          Modzelewska Janina
          11.
          Sulik Maria
          2.
          Bartoszewicz Zofia
          7.
          Morusiewicz Teresa
          12.
          Sulewska Jadwiga
          3.
          Kamińska Jadwiga
          8.
          Niedbała Halina
          13.
          Sulikowska Stanisława
          4.
          Klekotko Maria
          9.
          Radziwon Anna
          14.
          Milewska Leokadia
          5.
          Klimaszewska Teresa
          10.
          Rynkiewicz Stanisława
           
           

          Rok 1961

          Państwowe 5-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Antoni Więcko
          1.
          Bartoszewicz Władysław
          8.
          Kotarska Zofia
          15.
          Rawa Jerzy
          2.
          Butkiewicz Mieczysław
          9.
          Lipiński Ryszard
          16.
          Siemienkiewicz Helena
          3.
          Byner Tadeusz
          10.
          Milewski Mieczysław
          17.
          Sokołowski Józef
          4.
          Dąbrowski Ryszard
          11.
          Niewiarowski Lucjan
          18.
          Szarejko Tadeusz
          5.
          Dorf Ryszard
          12.
          Parafinowicz Ryszard
          19.
          Sztramko Lech
          6.
          Kamiński Stanisław
          13.
          Poniatowska Irena
          20.
          Trzasko Wincenty
          7.
          Konopko Teresa
          14.
          Prawdzik Maria
          21.
          Ulezło Zuzanna
          Dwuzimowa Szkoła Rolniczo - Gospodarcza
          wychowawca Teresa Chrzanowska
          1.
          Bekisz Eugenia
          5.
          Koprowicz Anna
          9.
          Łapińska Jadwiga
          2.
          Bujno Balbina
          6.
          Karpiej Eugenia
          10.
          Tryniszewska Stanisława
          3.
          Cichocka Teresa
          7.
          Marcińczyk Maria
          11.
          Piasecka Jadwiga
          4.
          Krzywicka Teresa
          8.
          Milewska Teresa
          12.
          Pliszko Genowefa

          Rok 1962

          Dwuzimowa Szkoła Rolniczo - Gospodarcza
          wychowawca inż. Sylwestra Sokół
          1.
          Bobowska Jadwiga
          8.
          Macianis Stanisława
          15.
          Radziszewska Krystyna
          2.
          Budnik Zofia
          9.
          Mazurczyk Maria
          16.
          Rynkiewicz Jadwiga
          3.
          Car Nina
          10.
          Olfier Zofia
          17.
          Szulc Halina
          4.
          Cieśluk Jadwiga
          11.
          Laszkowska Henryka
          18.
          Toczko Jadwiga
          5.
          Chadryś Aniela
          12.
          Ostrowska Krystyna
          19.
          Trochim Jadwiga
          6.
          Chmielewska Irena
          13.
          Pyszna Janina
          20.
          Wierzbińska Jadwiga
          7.
          Leśniewska Władysława
          14.
          Piekarska Halina
           
           

          Rok 1963

          Państwowe 5-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Antoni Więcko
          1.
          Bobryk Konstanty
          8.
          Imiołko Alicja
          15.
          Moniuszko Antoni
          2.
          Cichmiński Dariusz
          9.
          Interewicz Radzisława
          16.
          Przestrzelska Regina
          3.
          Czajkowska Stefania
          10.
          Jankowski Zdzisław
          17.
          Skórski Henryk
          4.
          Daniłowicz Stanisława
          11.
          Kukliński Jerzy
          18.
          Szarejko Irena
          5.
          Dąbrowski Marian
          12.
          Linkiewicz Danuta
          19.
          Truszkowski Marian
          6.
          Falkowski Ryszard
          13.
          Łabacz Henryka
          20.
          Wierzbiński Stanisław
          7.
          Hołodyńska Henryka
          14.
          Misiak Teresa
          21.
          Zambrzycka Krystyna
          Dwuzimowa Szkoła Rolniczo - Gospodarcza
          wychowawca Teresa Chrzanowska
          1.
          Bondaruk Eugenia
          6.
          Drażba Teresa
          11.
          Laszkowska Danuta
          2.
          Ciszewska Danuta
          7.
          Debczyńska Krystyna
          12.
          Rzotkiewicz Halina
          3.
          Chmielewska Stanisława
          8.
          Jabłońska Lidia
          13.
          Ułanowicz Danuta
          4.
          Dadura Alina
          9.
          Kaszuba Teodora
          14.
          Wielgat Maria
          5.
          Dadura Helena
          10.
          Kulbacka Jadwiga
           
           

          Rok 1964

          Państwowe 5-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Halina Kaźmierczyk
          1.
          Andrulewicz Wiesław
          10.
          Giczewska Zofia
          19.
          Moryc Halina
          2.
          Borowa Sławomira
          11.
          Harasim Roman
          20.
          Okuniewska Zofia
          3.
          Buraczewska Celina
          12.
          Kapuściak Elżbieta
          21.
          Pietruszkiewicz Henryk
          4.
          Dąbrowska Danuta
          13.
          Kapuściak Grzegorz
          22.
          Piotrowski Henryk
          5.
          Dąbrowska Irena
          14.
          Kilewska Jadwiga
          23.
          Rydzewski Ryszard
          6.
          Dojnikowski Aleksander
          15.
          Kotarska Alicja
          24.
          Szulc Marian
          7.
          Dobkowska Jadwiga
          16.
          Kierzkowska Halina
          25.
          Trochim Ryszard
          8.
          Frąckiewicz Anna
          17.
          Kuklewicz Eugeniusz
          26.
          Zabłocka Halina
          9.
          Gugnowska Anna
          18.
          Łobik Danuta
          27.
          Zakrzewska Jadwiga
          Dwuzimowa Szkoła Rolniczo - Gospodarcza
          wychowawca Teresa Chrzanowska
          1.
          Baranowska Danuta
          8.
          Król Jadwiga
          15.
          Moniuszko Maria
          2.
          Baranowska Krystyna
          9.
          Klimaszewska Anna
          16.
          Piechowska Lucyna
          3.
          Baranowska Henryka
          10.
          Kotowska Regina
          17.
          Rutkowska Danuta
          4.
          Dworak Stanisława
          11.
          Kościuk Halina
          18.
          Sauć Honorata
          5.
          Dziemiach Stanisława
          12.
          Lipska Danuta
          19.
          Sobolewska Maria
          6.
          Dmochowska Aldona
          13.
          Markowska Anna
          20.
          Sokołowska Aleksandra
          7.
          Iwaszko Maria
          14.
          Milewska Krystyna
          21.
          Żdanuk Helena

          Rok 1965

          Państwowe 5-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca inż. Antoni Staranowicz
          1.
          Bagiński Jan
          9.
          Jasionowska Halina
          17.
          Moś Tadeusz
          2.
          Burzyński Stanisław
          10.
          Juchniewicz Jolanta
          18.
          Niemyjska Stanisława
          3.
          Cieśluk Teresa
          11.
          Kazimierska Alicja
          19.
          Prawdzik Stefan
          4.
          Cimochowska Halina
          12.
          Kubrak Bernarda
          20.
          Sienica Stanisława
          5.
          Frąckiewicz Zygmunt
          13.
          Lipiński Stanisław
          21.
          Sienkiewicz Edmund
          6.
          Giczewska Zofia
          14.
          Mancewicz Kazimierz
          22.
          Sobuń Radysława
          7.
          Gwiazdowski Józef
          15.
          Masłowski Jerzy
          23.
          Zieliński Wincenty
          8.
          Hołubowski Jerzy
          16.
          Mikulski Tomasz
           
           

          Rok 1966

          Państwowe 5-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Antoni Więcko
          1.
          Bednarski Stanisław
          10.
          Jankowski Feliks
          19.
          Rusiecka Alicja
          2.
          Ćwikowska Halina
          11.
          Jurgielanis Eugenia
          20.
          Rutkowska Petronela
          3.
          Giczewska Irena
          12.
          Karaś Felicja
          21.
          Rzodkiewicz Marian
          4.
          Giczewska Zofia
          13.
          Karaś Henryk
          22.
          Sieńkowski Alfred
          5.
          Godlewska Alicja
          14.
          Kierklo Henryk
          23.
          Sulewska Irena
          6.
          Górska Halina
          15.
          Krzywicka Halina
          24.
          Urbanowicz Wojciech
          7.
          Górska Łucja
          16.
          Kułakowski Mirosław
          25.
          Wasilewska Czesława
          8.
          Górska Wanda
          17.
          Kuprewicz Witold
           
           
          9.
          Jasińska Leonarda
          18.
          Nieradko Hanna
           
           

          Rok 1967

          Państwowe 5-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca inż. Wiktor Wiatrzyk
          1.
          Buczyńska Wanda
          13.
          Karwowski Zenon
          25.
          Rutkowska Halina
          2.
          Cieśluk Halina
          14.
          Kopiczko Jan
          26.
          Sadowski Marian
          3.
          Dąbrowska Halina
          15.
          Kopiczko Zygmunt
          27.
          Sienica Andrzej
          4.
          Giczewska Teresa
          16.
          Kozioł Wanda
          28.
          Siłkowska Helena
          5.
          Gugnowska Jadwiga
          17.
          Kuklewicz Danuta
          29.
          Staranowicz Jerzy
          6.
          Górski Jan
          18.
          Kramkowska Halina
          30.
          Szarejko Regina
          7.
          Grochowska Barbara
          19.
          Malinowska Elżbieta
          31.
          Ulikowski Wiesław
          8.
          Jabłońska Teresa
          20.
          Markowski Jerzy
          32.
          Wyszko Stanisław
          9.
          Jaśko Cecylia
          21.
          Okuniewski Czesław
          33.
          Zielińska Teodozja
          10.
          Jakubowska Regina
          22.
          Paczyńska Irena
          34.
          Żywotek Wiesław
          11.
          Karaś Krystyna
          23.
          Radajewski Marek
           
           
          12.
          Kazimierska Regina
          24.
          Renowicki Władysław
           
           
          Państwowe 3-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca inż. Antoni Staranowicz
          1.
          Bolewski Piotr
          9.
          Kleszczewska Eugenia
          17.
          Pomian Wacław
          2.
          Cieśluk Tadeusz
          10.
          Klimko Honorata
          18.
          Rycewicz Jerzy
          3.
          Filipowicz Renata
          11.
          Kryszczuk Bogdan
          19.
          Sauć Honorata
          4.
          Grabowska Barbara
          12.
          Kuczmierowski Marek
          20.
          Sieklicki Marian
          5.
          Jankowska Janina
          13.
          Lenczewska Janina
          21.
          Sztukowska Krystyna
          6.
          Karczewska Krystyna
          14.
          Mudel Wiera
          22.
          Szyłak Czesław
          7.
          Kaszuba Teodora
          15.
          Nieścier Helena
          23.
          Zielińska Cecylia
          8.
          Klekotko Klementyna
          16.
          Pankiewicz Franciszek
          24.
          Żylińska Henryka

          Rok 1968

          Państwowe 5-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Feliks Urban
          1.
          Bagan Ryszard
          13.
          Masłowska Elżbieta
          25.
          Siebiedziński Tadeusz
          2.
          Chmielewski Józef
          14.
          Maziewska Halina
          26.
          Siemniszko Wanda
          3.
          Daraszkiewicz Halina
          15.
          Michalska Czesława
          27.
          Słowikowski Józef
          4.
          Dzienis Eugeniusz
          16.
          Naumowicz Teresa
          28.
          Sokół Janina
          5.
          Galicka Teresa
          17.
          Nowicka Krystyna
          29.
          Sowul Irena
          6.
          Kasprzyk Józefa
          18.
          Ołdakowska Alicja
          30.
          Szczepańczyk Regina
          7.
          Kłagisz Eugenia
          19.
          Orchowska Łucja ( F )
          31.
          Szczerbińska Henryka
          8.
          Kłoczko Stanisław
          20.
          Orchowska Łucja ( R )
          32.
          Szczesiul Józef
          9.
          Koszewska Halina
          21.
          Paczyńska Lucyna
          33.
          Szczęsna Jadwiga
          10.
          Krasowska Eugenia
          22.
          Pancerow Olga
          34.
          Wasilewska Halina
          11.
          Lach Jan
          23.
          Pietrewicz Wanda
          35.
          Wierzbiński Jerzy
          12.
          Malinowska Halina
          24.
          Rułkowska Helena
           
           
          Państwowe 3-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Henryk Kulikowski
          1.
          Andruszkiewicz Halina
          15.
          Kołakowska Irena
          29.
          Salamon Teresa
          2.
          Bednarska Alicja
          16.
          Kowalska Zofia
          30.
          Serwatko Zenona
          3.
          Borowska Halina
          17.
          Kuklińska Anna
          31.
          Sztuczka Barbara
          4.
          Ćwikowska Jadwiga
          18.
          Kułakowska Maria
          32.
          Szyszko Jan
          5.
          Chmielewska Jadwiga
          19.
          Kwiatkowska Danuta
          33.
          Twarowska Jadwiga
          6.
          Chojnowska Krystyna ( D )
          20.
          Leonik Roman
          34.
          Walczyk Danuta
          7.
          Chojnowska Krystyna( N )
          21.
          Miklasiewicz Jadwiga
          35.
          Wasilewska Józefa
          8.
          Czarniecka Karolina
          22.
          Mońko Teresa
          36.
          Waśkiel Stanisława
          9.
          Chrościelewski Eugeniusz
          23.
          Moroz Irena
          37.
          Waszkiewicz Kazimierz
          10.
          Dziemiach Stanisława
          24.
          Mościńska Irena
          38.
          Wilk Celina
          11.
          Fedorowicz Józefa
          25.
          Mossakowska Wanda
          39.
          Wyszyńska Henryka
          12.
          Grabowska Halina
          26.
          Orłowska Elżbieta
          40.
          Zalewska Maria
          13.
          Kawałko Czesław
          27.
          Ostaszewska Janina
          41.
          Żylińska Jadwiga
          14.
          Kitlas Zofia
          28.
          Piwko Walentyna
           
           

          Rok 1969

          Państwowe 5-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Henryk Żukowski
          1.
          Bagan Zofia
          14.
          Jankowski Witold
          27.
          Ragiel Józef
          2.
          Bartoszewicz Witold
          15.
          Kanoza Jerzy
          28.
          Renowicka Zofia
          3.
          Biernacik Kazimierz
          16.
          Kileska Helena
          29.
          Rułkowski Marcin
          4.
          Bućko Jan
          17.
          Kopyciński Andrzej
          30.
          Sieńkowski Kazimierz
          5.
          Chmielewski Jan
          18.
          Kozłowska Wiesława
          31.
          Skórski Ryszard
          6.
          Cieślukowska Halina
          19.
          Kretowicz Bogusław
          32.
          Słucki Andrzej
          7.
          Dorf Jan
          20.
          Luto Zofia
          33.
          Stempski Romuald
          8.
          Dźwilewska Halina
          21.
          Mojżesz Wojciech
          34.
          Szarejko Zofia
          9.
          Frąckiewicz Wincenty
          22.
          Morusiewicz Zenobia
          35.
          Traczkowska Maria
          10.
          Grochowska Ewa
          23.
          Oleksy Alicja
          36.
          Trochim Lucyna
          11.
          Gryc Krzysztof
          24.
          Olszak Barbara
          37.
          Tylenda Anna
          12.
          Gugnowska Krystyna
          25.
          Ołdakowski Marek
          38.
          Tylenda Walenty
          13.
          Gwiazdowska Helena
          26.
          Piktel Bernard
          39.
          Zienda Stanisław
          Państwowe 3-letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Antoni Więcko
          1.
          Andrejczyk Stanisława
          11.
          Kulisz Wanda
          21.
          Przekop Zofia
          2.
          Biłda Leokadia
          12.
          Kupiec Jadwiga
          22.
          Rudziewicz Henryka
          3.
          Bujnowski Wojciech
          13.
          Kuprewicz Józef
          23.
          Sajewska Halina
          4.
          Chmielewska Maria
          14.
          Łapo Anatol
          24.
          Szostak Stanisław
          5.
          Czarniewska Halina
          15.
          Łęczycki Janusz
          25.
          Tomkiewicz Regina
          6.
          Dąbkowska Danuta
          16.
          Murawska Wanda
          26.
          Uździło Halina
          7.
          Dąbkowska Zofia
          17.
          Miłowicki Aleksander
          27.
          Wierzchowski Jan
          8.
          Filipowska Teresa
          18.
          Nalewajko Leonarda
          28.
          Zarzecka Henryka
          9.
          Jabłońska Teresa
          19.
          Petryk Kazimierz
          29.
          Żukowska Barbara
          10.
          Krupińska Teodora
          20.
          Poulakowska Regina
          30.
          Oniszczuk Bernard
          Szkoła Przysposobienia Rolniczego
          wychowawca Helena Łapińska
          1.
          Albowicz Maria
          11.
          Kuklińska Honorata
          21.
          Wasilewska Halina
          2.
          Buczyński Józef
          12.
          Mucharski Ali
          22.
          Złotnik Marianna
          3.
          Buza Alicja
          13.
          Omalecka Teresa
          23.
          Zabłocki Eugeniusz
          4.
          Galicka Irena
          14.
          Putra Stanisław
          24.
          Żelazko Teresa
          5.
          Drejer Krystyna
          15.
          Sak Zofia
          25.
          Lach Janina
          6.
          Jacewicz Andrzej
          16.
          Sidor Barbara
          26.
          Żukowska Halina
          7.
          Karbowski Ryszard
          17.
          Sobolewska Zofia
          27.
          Nalbach Jadwiga
          8.
          Kamińska Maria
          18.
          Sokołowska Alicja
          28.
          Klim Elżbieta
          9.
          Kulbacka Cecylia
          19.
          Szerel Józef
          29.
          Kraszewska Danuta
          10.
          Kulbacka Irena
          20.
          Tomczyk Jarosław
           
           

          Rok 1970

          Państwowe 5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Stanisław Krzywicki
          1.
          Biernacik Maria
          14.
          Kalejta Anna
          26.
          Olszewski Andrzej
          2.
          Buczyński Tadeusz
          15.
          Kalinowska Jadwiga
          27.
          Ostrowski Jerzy
          3.
          Bućko Franciszek
          16.
          Kamińska Marianna
          28.
          Rybarski Zygmunt
          4.
          Galicka Elżbieta
          17.
          Kasprzyk Halina
          29.
          Sienica Regina
          5.
          Galicka Jadwiga
          18.
          Kielch Zofia
          30.
          Skibicka Ludmiła
          6.
          Galińska Józefa
          19.
          Kłoczko Piotr
          31.
          Rusiecki Antoni
          7.
          Giczewska Regina
          20.
          Kopycińska Marianna
          32.
          Sowul Krystyna
          8.
          Grabowski Ryszard
          21.
          Kotarski Edward
          33.
          Świacka Elżbieta
          9.
          Górska Wiktoria
          22.
          Kozłowski Janusz
          34.
          Szulc Jadwiga
          10.
          Hołdyński Czesław
          23.
          Majewski Roman
          35.
          Tarasiuk Krystyna
          11.
          Jankowski Antoni
          24.
          Markowska Jadwiga
          36.
          Wasilewski Ryszard
          12.
          Jeleniewicz Leonarda
          25.
          Milewski Wiesław
          37.
          Woronko Romuald
          13.
          Jermacz Józef
           
           
           
           
          Państwowe 3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż.Michał Górski
          1.
          Bajko Mirosław
          11.
          Kleszczewska Krystyna
          21.
          Renkiewicz Lucyna
          2.
          Batura Walenty
          12.
          Konopko Honorata
          22.
          Ruszczyk Lech
          3.
          Bubrowska Alicja
          13.
          Łaskowska Jadwiga
          23.
          Surawska Wiesława
          4.
          Cimochowski Henryk
          14.
          Malitowska Janina
          24.
          Szczawińska Teresa
          5.
          Cyruk Irena
          15.
          Mielnicka Marianna
          25.
          Świerzbin Wacław
          6.
          Góral Teresa
          16.
          Mościcka Jadwiga
          26.
          Wasilewska Teresa
          7.
          Gramacka Danuta
          17.
          Nietubyć Henryk
          27.
          Wiśniewska Irena
          8.
          Jurska Eugenia
          18.
          Oszczepińska Regina
          28.
          Zieliński Antoni
          9.
          Juszkiewicz Antoni
          19.
          Paczyńska Bronisława
           
           
          10.
          Kierun Alicja
          20.
          Pernal Danuta
           
           

          Rok 1971

          Państwowe 5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Feliks Urban
          1.
          Arciszewski Jan
          12.
          Jasiel Antoni
          23.
          Sutuła Irena
          2.
          Basałaj Zofia
          13.
          Juchniewicz Bronisława
          24.
          Szczerbińska Zofia
          3.
          Bronakowska Helena
          14.
          Kasperkowiak Adam
          25.
          Truchan Jadwiga
          4.
          Dobkowska Danuta
          15.
          Łanczkowska Danuta
          26.
          Turowski Leszek
          5.
          Dymnicki Jan
          16.
          Murawski Mieczysław
          27.
          Tyczkowska Irena
          6.
          Gałażyn Teodozja
          17.
          Olfier Wiesław
          28.
          Urbanowicz Alicja
          7.
          Grabowski Fryderyk
          18.
          Ołdakowski Szczepan
          29.
          Wasilewska Honorata
          8.
          Grochowska Weronika
          19.
          Pietranis Wanda
          30.
          Wiszniewska Krystyna
          9.
          Grzędzińska Anna
          20.
          Romanowska Stanisława
          31.
          Wojnowska Krystyna
          10.
          Jarmakowicz Krystyna
          21.
          Sierocki Władysław
          32.
          Zalewska Jadwiga
          11.
          Jasiel Łucja
          22.
          Stabiński Henryk
          33.
          Żynda Irena
          Państwowe 3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż.Bożena Kulikowska
          1.
          Aneszko Halina
          12.
          Kotowski Zygmunt
          23.
          Pancerow Jan
          2.
          Czarniecka Helena
          13.
          Kostro Sabina
          24.
          Rynkiewicz Irena
          3.
          Czarnomysa Halina
          14.
          Kozakiewicz Aleksander
          25.
          Rytelewski Jan
          4.
          Czeszkiewicz Alicja
          15.
          Lutyński Edmund
          26.
          Spasuwka Zbigniew
          5.
          Chociej Danuta
          16.
          Kareło Lucyna
          27.
          Stachyra Teresa
          6.
          Czuper Piotr
          17.
          Moniuszko Anna
          28.
          Szyszko Wiesława
          7.
          Dubińska Janina
          18.
          Mosiewicz Teresa
          29.
          Waraksa Teresa
          8.
          Garniewska Zenobia
          19.
          Murawska Janina
          30.
          Wasilewski Antoni
          9.
          Giedrojć Romuald
          20.
          Obuchowska Aldona
          31.
          Wojczulewicz Andrzej
          10.
          Gierej Antoni
          21.
          Orłowska Celina
          32.
          Taraszkiewicz Tadeusz
          11.
          Hajdukiewicz Helena
          22.
          Ostrowski Lech
          33.
          Olenkiewicz Leokadia

          Rok 1972

          Państwowe 5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca inż.Wiktor Wiatrzyk
          1.
          Balczun Teresa
          13.
          Łada Teresa
          25.
          Puczyłowska Maria
          2.
          Chilicki Andrzej
          14.
          Mackiewicz Stanisław
          26.
          Romańczuk Maria
          3.
          Chomicz Mirosław
          15.
          Masłowska Krystyna
          27.
          Roszkowski Stanisław
          4.
          Dębski Jan
          16.
          Matusiewicz Zbigniew
          28.
          Sadowska Jadwiga
          5.
          Jankowski Zygmunt
          17.
          Mażewska Cecylia
          29.
          Sieńkowska Halina
          6.
          Jasiewicz Józef
          18.
          Milewska Teodozja
          30.
          Tomkiewicz Teresa
          7.
          Karpacz Irena
          19.
          Milewski Krzysztof
          31.
          Trojgo Bernard
          8.
          Kasprzyk Remigiusz
          20.
          Misterewicz Władysława
          32.
          Truszkowska Grażyna
          9.
          Kisiel Ewa
          21.
          Omalecki Jan
          33.
          Uradziński Lech
          10.
          Kłoczko Danuta
          22.
          Orłowska Maria
          34.
          Wilkiel Danuta
          11.
          Kolenkiewicz Barbara
          23.
          Patron Halina
          35.
          Wojtowicz Antoni
          12.
          Kosicki Wiesław
          24.
          Prostko Marianna
          36.
          Wojtulewicz Alicja
          Państwowe 3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Jadwiga Kopeć
          1.
          Barwicka Celina
          13.
          Korenkiewicz Wiesława
          25.
          Sowul Anna
          2.
          Borawski Piotr
          14.
          Kotyński Zdzisław
          26.
          Syperek Janusz
          3.
          Chodak Krystyna
          15.
          Kowalewska Anna
          27.
          Szulc Ewa
          4.
          Ciszewska Helena
          16.
          Kulbacki Adam
          28.
          Szrajbert Michał
          5.
          Citko Leonarda
          17.
          Łaszcz Krystyna
          29.
          Szyperek Teresa
          6.
          Dąbrowska Jadwiga
          18.
          Magalas Krystyna
          30.
          Tokarzewska Irena
          7.
          Druć Władysława
          19.
          Nowak Halina
          31.
          Wasilewski Antoni
          8.
          Giejsztorowicz Krystyna
          20.
          Nowak Marek
          32.
          Wasilewski Zygmunt
          9.
          Haraburda Leszek
          21.
          Ostapowicz Alicja
          33.
          Wasilewska Jadwiga
          10.
          Kamiński Mirosław
          22.
          Orzechowska Halina
          34.
          Więcko Henryka
          11.
          Koncewicz Krystyna
          23.
          Pupek Sabina
           
           
          12.
          Koncewicz Tadeusz
          24.
          Skrzypkowska Irena
           
           

          Rok 1973

          Państwowe 5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca inż.Antoni Staranowicz
          1.
          Bagieńska Teresa
          15.
          Jasiulewicz Sławomir
          29.
          Pietrewicz Stanisław
          2.
          Bagińska Elżbieta
          16.
          Karpiński Mieczysław
          30.
          Popiel Zygmunt
          3.
          Baranowska Krystyna
          17.
          Klejbuk Teresa
          31.
          Poźniak Józef
          4.
          Barcikowska Teresa
          18.
          Klimasara Olgierd
          32.
          Przekop Zofia
          5.
          Basałaj Tadeusz
          19.
          Kopiczko Zofia
          33.
          Saciłowski Wiesław
          6.
          Budziński Stanisław
          20.
          Kopyciński Romuald
          34.
          Sieńkowski Stanisław
          7.
          Butyłkin Elżbieta
          21.
          Kosewska Maria
          35.
          Sirojć Sławomira
          8.
          Czuper Stanisław
          22.
          Luto Jadwiga
          36.
          Tarasiewicz Waldemar
          9.
          Dąbrowski Jerzy
          23.
          Łochowski Waldemar
          37.
          Ułanowicz Mieczysław
          10.
          Dobrowolski Piotr
          24.
          Łojewski Tadeusz
          38.
          Wiśniewska Teresa
          11.
          Dziełak Jan
          25.
          Majewska Alicja
          39.
          Wrotkowska Teresa
          12.
          Gałażyn Romualda
          26.
          Masalska Bogusława
          40.
          Zieliński Jan
          13.
          Jacewicz Jadwiga
          27.
          Misterewicz Teresa
           
           
          14.
          Jankowski Zygmunt
          28.
          Naruszewicz Teresa
           
           
          Państwowe 3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Arkadiusz Ciruk
          1.
          Andruczyk Alicja
          13.
          Grabowska Irena
          25.
          Pietrzak Helena
          2.
          Bałkun Czesława
          14.
          Grygieńć Feliks
          26.
          Sidor Barbara
          3.
          Bielawska Alicja
          15.
          Jacewicz Andrzej
          27.
          Sobolewska Zofia
          4.
          Borodko Halina
          16.
          Karbowski Ryszard
          28.
          Szerel Józef
          5.
          Buczyński Józef
          17.
          Karwel Wiesław
          29.
          Wasilewski Ryszard
          6.
          Burzyński Stanisław
          18.
          Kawałko Zofia
          30.
          Wiszniewski Sławomir
          7.
          Charko Anna
          19.
          Kozłowski Antoni
          31.
          Włodarczyk Krzysztof
          8.
          Fabiszewski Andrzej
          20.
          Kozłowski Marek
          32.
          Wróblewska Janina
          9.
          Frąckiewicz Marek
          21.
          Kulbacka Cecylia
          33.
          Zabłocki Eugeniusz
          10.
          Galicka Irena
          22.
          Kuźma Stanisław
          34.
          Zalewski Piotr
          11.
          Giedrojć Halina
          23.
          Krajewska Cecylia
          35.
          Złotnik Marianna
          12.
          Giedrojć Kazimierz
          24.
          Nazaruk Zenoida
          36.
          Żelazko Teresa
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr Dariusz Gołąbek
          1.
          Anusiewicz Krystyna
          15.
          Konopko Irena
          29.
          Nikiel Elżbieta
          2.
          Bacewicz Grzegorz
          16.
          Krzykwa Jadwiga
          30.
          Prawdzik Halina
          3.
          Bekier Jadwiga
          17.
          Krzesicki Jan
          31.
          Prawdzik Adam
          4.
          Chlebus Teresa
          18.
          Kosicki Grzegorz
          32.
          Skiba Helena
          5.
          Czuper Stanisław
          19.
          Kulbacka Maria
          33.
          Sobolewski Jan
          6.
          Ćwikowska Anna
          20.
          Kulbacki Jan
          34.
          Skrocka Agata
          7.
          Dąbrowska Helena
          21.
          Liziewska Teresa
          35.
          Taraszkiewicz Bogdan
          8.
          Drobiszewska Wiesława
          22.
          Markowska Halina
          36.
          Trochim Bożena
          9.
          Giczewska Teresa
          23.
          Mikołajczyk Jolanta
          37.
          Uździło Józef
          10.
          Jeryń Wanda
          24.
          Miłowicka Teresa
          38.
          Wałejko Lucyna
          11.
          Klekotko Jadwiga
          25.
          Masłowska Marta
          39.
          Wikarska Teresa
          12.
          Kłoczko Jan
          26.
          Namiotko Maria
          40.
          Żynda Teresa
          13.
          Koncewicz Teresa
          27.
          Naruszewicz Jan (I)
          41.
          Prawdzik Teresa
          14.
          Koncewicz Zofia
          28.
          Naruszewicz Jan (II) Bogdan
          42.
          Wróblewska Irena

          Rok 1974

          Państwowe 5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż.Czesława Waszczeniuk
          1.
          Arcimowicz Andrzej
          13.
          Klekotko Halina
          25.
          Rutkowska Teresa
          2.
          Bronakowska Halina
          14.
          Kopiczko Teresa
          26.
          Stankiewicz Janina
          3.
          Buraczewska Wiesława
          15.
          Kozłowska Honorata
          27.
          Staranowicz Kazimierz
          4.
          Chmielewski Józef
          16.
          Kozłowska Irena
          28.
          Staszkiewicz Stefan
          5.
          Cieślukowska Wiesława
          17.
          Kucharczyk Ryszard
          29.
          Suchwałko Krystyna
          6.
          Dąbrowski Krzysztof
          18.
          Milewska Henryka
          30.
          Sześciło Witold
          7.
          Fimowicz Wojciech
          19.
          Milewska Wiktoria
          31.
          Taraszkiewicz Halina
          8.
          Jarmakowicz Regina
          20.
          Nalbach Maria
          32.
          Twardowska Halina
          9.
          Jurewicz Krystyna
          21.
          Olszewska Zuzanna
          33.
          Twardowska Teresa
          10.
          Kacprzyk Halina
          22.
          Poniatowski Heronim
          34.
          Warakomski Jarosław
          11.
          Kamiński Andrzej
          23.
          Prusko Józef
          35.
          Życzkowska Ewa
          12.
          Karaś Jerzy
          24.
          Romanowska Janina
          36.
          Żyliński Andrzej
          Państwowe 3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Michał Górski
          1.
          Adamowicz Jadwiga
          16.
          Karp Maria
          31.
          Ropel Alicja
          2.
          Antoniuk Nella
          17.
          Konopka Zofia
          32.
          Suchocka Irena
          3.
          Bomber Teresa
          18.
          Kotarski Aleksander
          33.
          Staniszewska Janina
          4.
          Chochowska Elżbieta
          19.
          Malesiński Adam
          34.
          Szałaszewicz Zbigniew
          5.
          Czokało Lucyna
          20.
          Matusiewicz Henryka
          35.
          Szostak Urszula
          6.
          Daniłowicz Jerzy
          21.
          Maron Irena
          36.
          Taraszkiewicz Danuta
          7.
          Demiańczuk Józef
          22.
          Morusiewicz Tadeusz
          37.
          Twardowska Maria
          8.
          Drejer Elżbieta
          23.
          Mosiewicz Halina
          38.
          Tyl Maria
          9.
          Grabowska Danuta
          24.
          Milanowski Leszek
          39.
          Wasilewski Ryszard
          10.
          Grabowska Halina
          25.
          Naszłenis Anna
          40.
          Waraksa Bogumiła
          11.
          Hryniewicz Zdzisław
          26.
          Nowak Grażyna
          41.
          Wysocki Jerzy
          12.
          Jarocka Janina
          27.
          Nowak Roman
          42.
          Zubowicz Danuta
          13.
          Grochowski Adam
          28.
          Omalecka Teresa
          43.
          Żybura Lidia
          14.
          Kalwajtys Bożena
          29.
          Ołowniuk Stanisław
           
           
          15.
          Jeleniewicz Bogumiła
          30.
          Pietkiewicz Krystyna
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr inż.Marian Sadowski
          1.
          Ciechanowska Luiza
          12.
          Koszewska Henryka
          23.
          Sienica Barbara
          2.
          Falko Jadwiga
          13.
          Kownacki Stanisław
          24.
          Sucharzewska Janina
          3.
          Firlej Bożena
          14.
          Kowalska Danuta
          25.
          Walukiewicz Alicja
          4.
          Gorlewska Halina
          15.
          Kuklińska Halina
          26.
          Zagórska Jadwiga
          5.
          Gugnowska Irena
          16.
          Łosińska Marianna
          27.
          Zalewska Jolanta
          6.
          Hołdyńska Teresa
          17.
          Małyszko Bożena
          28.
          Zienda Kazimierz
          7.
          Iwanowska Zofia
          18.
          Nejfert Wiesława
          29.
          Monwid Antoni
          8.
          Kacprzyk Teresa
          19.
          Orchowski Krzysztof
          30.
          Poręba Mieczysław
          9.
          Karolczuk Barbara
          20.
          Pałko Krzysztof
          31.
          Orchowski Eugeniusz
          10.
          Komorowski Edward
          21.
          Piotrowska Bożena
           
           
          11.
          Kopiczko Elżbieta
          22.
          Romanowski Antoni
           
           

          Rok 1975

          Państwowe 5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż.Taisa Wasilewska
          1.
          Bierdzio Halina
          13.
          Kisielewska Bogumiła
          25.
          Piłka Aleksandra
          2.
          Bujnowski Witold
          14.
          Kolenkiewicz Stanisław
          26.
          Pobojewski Piotr
          3.
          Chlebus Marianna
          15.
          Kucharczyk Krystyna
          27.
          Puczyłowski Stefan
          4.
          Chmielewski Fabian
          16.
          Kwiatkowska Maria
          28.
          Rusanowski Jan
          5.
          Czapla Wiesław
          17.
          Liszewska Jadwiga
          29.
          Samojlik Walentyna
          6.
          Dobrowolski Wiesław
          18.
          Łuba Stanisław
          30.
          Sienica Tomasz
          7.
          Domański Lech
          19.
          Mackiewicz Danuta
          31.
          Szturgulewski Leszek
          8.
          Dzieniszewska Hanna
          20.
          Morgownik Halina
          32.
          Wałuszko Antoni
          9.
          Juklaniuk Ryszard
          21.
          Naruszewicz Stanisław
          33.
          Woroniecka Halina
          10.
          Jurewicz Marek
          22.
          Paulukanis Daniela
          34.
          Żukowska Anna
          11.
          Karczewski Adam
          23.
          Pietkiewicz Aleksander
          35.
          Wróblewski Zenon
          12.
          Kibitlewska Marianna
          24.
          Piliczewska Cecylia
           
           
          Państwowe 3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Feliks Urban
          1.
          Dawidziuk Irena
          13.
          Krupadziorow Grażyna
          25.
          Pietraszkiewicz Józef
          2.
          Dubinin Halina
          14.
          Kujawa Romualda
          26.
          Radkiewicz Elżbieta
          3.
          Ferenc Krystyna
          15.
          Kuźma Krystyna
          27.
          Rakowicz Jadwiga
          4.
          Fiedorowicz Romualda
          16.
          Łosko Elżbieta
          28.
          Rusiłowski Czesław
          5.
          Gryc Henryk
          17.
          Matusiewicz Krystyna
          29.
          Senda Irena
          6.
          Harasim Zofia
          18.
          Miłowicka Teresa
          30.
          Sidor Wanda
          7.
          Hońko Teresa
          19.
          Nowikowski Zenon
          31.
          Sidorek Edward
          8.
          Jarząbska Danuta
          20.
          Olszewska Halina
          32.
          Tarasiewicz Elżbieta
          9.
          Kaczanowski Wiesław
          21.
          Olszewski Sławomir
          33.
          Wawrzyn Wacław
          10.
          Kopeć Anna
          22.
          Orbik Wiesława
          34.
          Wronowski Zdzisław
          11.
          Korzeniecki Wiesław
          23.
          Paczyńska Stanisława
          35.
          Woronowicz Janina
          12.
          Kraszewska Grażyna
          24.
          Pawłowska Alicja
          36.
          Zalewska Henryka
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr inż. Danuta Surowiec
          1.
          Brzozowska Bożena Irena
          16.
          Kotarska Alina Celina
          31.
          Prawdzik Jan
          2.
          Butkiewicz Jadwiga
          17.
          Kulbacka Elzbieta
          32.
          Radkiewicz Jadwiga
          3.
          Chartuniewicz Anna
          18.
          Kuligowski Romuald
          33.
          Roszkowski Kazimierz
          4.
          Chełmińska Krystyna
          19.
          Lewoń Danuta
          34.
          Staniszewska Jadwiga
          5.
          Chudecka Genowefa
          20.
          Luty Teresa
          35.
          Stankiewicz Zdzisław
          6.
          Dobrzyń Stanisław
          21.
          Łask Miroslaw
          36.
          Szczepański Stanisław
          7.
          Drejer Irena
          22.
          Masłowska Anna
          37.
          Szorc Heronima Danuta
          8.
          Filipowicz Barbara
          23.
          Mołotkiewicz Elzbieta
          38.
          Szulc Elzbieta
          9.
          Juchniewicz Barbara
          24.
          Naruszawicz Krystyna
          39.
          Wądołowski Florian
          10.
          Kamiński Ryszard
          25.
          Olszewska Teresa
          40.
          Węgrowski Ryszard
          11.
          Kimera Dorota
          26.
          Olszewski Jerzy
          41.
          Wiśniewski Tadeusz Stanisław
          12.
          Koniecko Andrzej
          27.
          Ołdak Barbara
          42.
          Zagórski Andrzej
          13.
          Konopko Ewa
          28.
          Piętowska Jadwiga
          43.
          Gałaszewski Stanisław
          14.
          Konopko Regina
          29.
          Piotrowska Danuta
           
           
          15.
          Korycka Mirosława
          30.
          Półtorak Bozena
           
           

          Rok 1976

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca inż. Janusz Mendzin
          1.
          Bagan Jadwiga
          15.
          Królak Janiana
          29.
          Sieńkowska Teresa
          2.
          Boksz Halina
          16.
          Kuprewicz Danuta
          30.
          Skowron Maria
          3.
          Bokuniewicz Teresa
          17.
          Kurewicz Tadeusz
          31.
          Sowulewska Alicja
          4.
          Bubrowska Barbara
          18.
          Leszczyńska Lucyna
          32.
          Stasiński Mirosław
          5.
          Czapla Wiesław
          19.
          Lewoń Marianna
          33.
          Strękowski Krzysztof
          6.
          Dyczewska Teresa
          20.
          Mackiewicz Barbara
          34.
          Sulima Maria
          7.
          Dziemian Tadeusz
          21.
          Manalis Marek
          35.
          Syperek Bogusława
          8.
          Fejfer Maria
          22.
          Matysewicz Marek
          36.
          Urbanowicz Halina
          9.
          Fernec Danuta
          23.
          Mazgaj Alfred
          37.
          Walendzewicz Zbigniew
          10.
          Górski Wojciech
          24.
          Niedźwiecka Henryka
          38.
          Waraksa Teresa
          11.
          Kisiel Stanisław
          25.
          Ogórkis Józef
          39.
          Wiatrzyk Celina
          12.
          Kisłowski Jan
          26.
          Pilecki Bogdan
          40.
          Ziarko Ryszard
          13.
          Koniecko Bozena
          27.
          Rosowski Ryszard
          41.
          Zubowicz Maria
          14.
          Kowalik Mirosław
          28.
          Rydzewski Henryk
          42.
          Żukowski Wojciech
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. III A wychowawca mgr inż. Bożena Kulikowska
          1.
          Bacewicz Grzegorz
          13.
          Kłoczko Jan
          25.
          Namiotko Maria
          2.
          Bagińska Teresa
          14.
          Konopko Irena
          26.
          Naruszewicz Jan
          3.
          Chalecka Teresa
          15.
          Koncewicz Zofia
          27.
          Puczyłowska Anna
          4.
          Celiński Henryk
          16.
          Kondratowicz Teresa
          28.
          Romanowska Irena
          5.
          Decyk Krystyna
          17.
          Kosiński Adam
          29.
          Sobolewski Jan
          6.
          Domel Marianna
          18.
          Kotowski Jerzy
          30.
          Taraszkiewicz Bogdan
          7.
          Domoradzka Maria
          19.
          Kujałowicz Bożena
          31.
          Uździło Józef
          8.
          Godlewska Teresa
          20.
          Liziewska Teresa
          32.
          Walencewicz Krzysztof
          9.
          Jurewicz Józef
          21.
          Makowska Janiana
          33.
          Waluk Eugenia
          10.
          Karolczuk Maria
          22.
          Milanowska Zofia
          34.
          Zubowicz Bogusława
          11.
          Karwowska Janiana
          23.
          Masiewicz Barbara
          35.
          Żukowska Jrena
          12.
          Klekotko Jadwiga
          24.
          Mikołajczyk Jolanta
           
           
          kl. III B wychowawca inż. Wiktor Wiatrzyk
          1.
          Bekier Jadwiga
          13.
          Kozłowska Danuta
          25.
          Szarkowski Bogusław
          2.
          Bernatowicz Halina
          14.
          Krzesicki Jan
          26.
          Tesko Irena
          3.
          Chlebus Teresa
          15.
          Krzykwa Jadwiga
          27.
          Trochim Bożena
          4.
          Ciepła Barbara
          16.
          Kulbacka Maria
          28.
          Uradziński Andrzej
          5.
          Drobiszewska Wiesława
          17.
          Kulbacki Jan
          29.
          Wasilewski Jan
          6.
          Giczewska Teresa
          18.
          Letkiewicz Irena
          30.
          Waszczeniuk Teresa
          7.
          Grochowska Wiesława
          19.
          Maciejewski Zdzisław
          31.
          Wikarska Teresa
          8.
          Jurewicz Andrzej
          20.
          Naruszewicz Jan
          32.
          Wróbel Ewa
          9.
          Jurgielewicz Janina
          21.
          Olszewski Józef
          33.
          Zacharewicz Danuta
          10.
          Kłosowska Bogusława
          22.
          Piwowarczyk Wanda
          34.
          Zawadzki Andrzej
          11.
          Koncewicz Teresa
          23.
          Prawdzik Teresa
          35.
          Zielińska Elżbieta
          12.
          Kosk Maria
          24.
          Skrocka Agata
          36.
          Zimiński Edward
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr Dariusz Gołąbek
          1.
          Andruszkiewicz Teresa
          12.
          Kurowicka Maria
          23.
          Sobolewska Barbara
          2.
          Atkiewicz Teresa
          13.
          Lach Jacek
          24.
          Sidor Jacek
          3.
          Błyszczek Teresa
          14.
          Łoszewska Dorota
          25.
          Sieńko Krystyna
          4.
          Drobiszewski Ryszard
          15.
          Milewska Gertruda
          26.
          Szamruchiewicz Krystyna
          5.
          Galicka Izabela
          16.
          Murawska Maria
          27.
          Tarwel Stanisław
          6.
          Grabowska Grażyna
          17.
          Paulukanis Zenon
          28.
          Twarogowska Bożena
          7.
          Gugnowska Alberta
          18.
          Prostko Marek
          29.
          Wasilewski Mirosław
          8.
          Iwanowski Kazimierz
          19.
          Putra Jan
          30.
          Wasilewska Teresa
          9.
          Jabłoński Wiesław
          20.
          Romanowska Krystyna
          31.
          Wiatrzyk Grażyna
          10.
          Kowalewska Halina
          21.
          Sobolewska Teresa
          32.
          Żero Barbara
          11.
          Kozłowska Małgorzata
          22.
          Skowron Danuta
          33.
          Maksimowicz Jrosław

          Rok 1977

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Stanisław Marciniak
          1.
          Balczun Kazimierz
          13.
          Kościuch Stanisław
          25.
          Olszewski Stanisław
          2.
          Bubrowski Jacek
          14.
          Kowalczyk Marek
          26.
          Ratkiewicz Zdzisława
          3.
          Budzińska Wiesława
          15.
          Korzeniecka Danuta
          27.
          Roszkowska Elżbieta
          4.
          Chalecka Teresa
          16.
          Krejpcio Jadwiga
          28.
          Sosnowski Jan
          5.
          Chełmiński Józef
          17.
          Krejpcio Wiesław
          29.
          Stefanowicz Krystyna
          6.
          Czapla Wanda
          18.
          Krzemiński Grzegorz
          30.
          Suchwałko Sławomira
          7.
          Dąbrowski Jan
          19.
          Łangowska Irena
          31.
          Sulkiewicz Jan
          8.
          Gref Henryk
          20.
          Markiewicz Zbigniew
          32.
          Szułowicz Bożena
          9.
          Hajkowski Stanisław
          21.
          Masłowski Jarosław
          33.
          Tarasiuk Jadwiga
          10.
          Jurczyk Jan
          22.
          Mikołajczyk Andrzej
          34.
          Wiśniewska Bożena
          11.
          Kamiński Wacław
          23.
          Milanowski Marian
          35.
          Wojnowski Wojciech
          12.
          Koronkiewicz Jerzy
          24.
          Namiotko Leokadia
          36.
          Zawadzka Teresa
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. III A wychowawca mgr inż. Krystyna Urbanowicz
          1.
          Anuszkiewicz Bogdan
          14.
          Jurewicz Halina
          27.
          Sienica Barbara
          2.
          Banc Zofia
          15.
          Kacprzyk Teresa
          28.
          Sienkiewicz Bożena
          3.
          Bielewska Czesława
          16.
          Karolczuk Barbara
          29.
          Smirnow Anna
          4.
          Bujnowska Wanda
          17.
          Kowalska Danuta
          30.
          Stefanowicz Piotr
          5.
          Cieciuch Wojciech
          18.
          Małysko Teresa
          31.
          Suchocka Halina
          6.
          Dobrzyn Zenon
          19.
          Michalski Marian
          32.
          Szamruchiewicz Anna
          7.
          Dulewicz Danuta
          20.
          Ołów Bożena
          33.
          Szczodruch Teresa
          8.
          Dyczewska Krystyna
          21.
          Orchowski Krzysztof
          34.
          Tarasiewicz Maria
          9.
          Gąsiewski Marek
          22.
          Sałygo Teresa
          35.
          Walijewski Stanisław
          10.
          Gugnowska Irena
          23.
          Sawicki Antoni
          36.
          Walukiewicz Alicja
          11.
          Harasim Marek
          24.
          Selwent Bronisław
          37.
          Wasilewska Józefa
          12.
          Jabłoński Bogusław
          25.
          Sidor Jadwiga
          38.
          Zieniel Lidia
          13.
          Jaśko Władysław
          26.
          Siejwa Jagusława
          39.
          Żukowski Jan
          kl. III B wychowawca mgr Jadwiga Kopeć
          1.
          Bobrowski Piotr
          13.
          Kopiczko Elżbieta
          25.
          Staśkiewicz Jerzy
          2.
          Bogdan Anna
          14.
          Koszewska Henryka
          26.
          Szkarnulis Grażyna
          3.
          Dąbrowska Halina
          15.
          Kruszyłowicz Teodor
          27.
          Taraszkiewicz Maria
          4.
          Drucis Jadwiga
          16.
          Łanczkowski Antoni
          28.
          Tomaszewski Edward
          5.
          Dziokan Danuta
          17.
          Macielica Krystyna
          29.
          Trzcińska Halina
          6.
          Górska Halina
          18.
          Miler Jan
          30.
          UrynowiczTeresa
          7.
          Hołdyńska Teresa
          19.
          Nowak Piotr
          31.
          Wasilewska Celina
          8.
          Jaśko Elżbieta
          20.
          Przezwicki Roman
          32.
          Wierzbiński Józef
          9.
          Jasionowski Lech
          21.
          Radomska Celina
          33.
          Zalewska Jolanta
          10.
          Jatowczyc Teresa
          22.
          Sakowicz Barbara
          34.
          Zaskowski Zygmunt
          11.
          Jodzis Leszek
          23.
          Sawicki Stanisław
          35.
          Żenda Kazimierz
          12.
          Karp Halina
          24.
          Sidorow Halina
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr Maria Bućko
          1.
          Bielewska Bożena
          14.
          Kotarski Jerzy
          27.
          Sienkiewicz Regina
          2.
          Chmielewska Grażyna
          15.
          Kowalewska Celina
          28.
          Sieńkowski Florian
          3.
          Czarnecka Anna
          16.
          Kozicz Jan
          29.
          Słowikowski Stanisław
          4.
          Czeszkiewicz Grzegorz
          17.
          Kulbacka Alicja
          30.
          Strękowska Jolanta
          5.
          Czuper Alicja
          18.
          Liszniewska Krystyna
          31.
          Szerel Marianna
          6.
          Danowska Teresa
          19.
          Matusiewicz Antoni
          32.
          Sztukowska Małgorzata
          7.
          Dobkowski Jerzy
          20.
          Mazalewska Elżbieta
          33.
          Tomkiewicz Maria
          8.
          Dobrzyń Eugeniusz
          21.
          Muzyk Grzegorz
          34.
          Topolski Jarosław
          9.
          Dunaj Jerzy
          22.
          Okrągła Barbara
          35.
          Twardowski Stanisław
          10.
          Janowicz Grażyna
          23.
          Ostrowski Stanisław
          36.
          Więcko Alicja
          11.
          Jankowska Marianna
          24.
          Pzekop Teresa
          37.
          Margielewska Anna
          12.
          Kaszuba Krzysztof
          25.
          Rawinis Adela
           
           
          13.
          Kompiewska Jadwiga
          26.
          Rudziński Ryszard
           
           

          Rok 1978

          3 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. III B wychowawca mgr inż.Janina Sadowska
          1.
          Arbaczewska Anna
          12.
          Koniecko Andrzej
          23.
          Olszewski Jerzy
          2.
          Bajdałów Halina
          13.
          Koronkiewicz Bogumiła
          24.
          Ołdak Barbara
          3.
          Biereżnoj Grzegorz
          14.
          Krzykwa Bogdan
          25.
          Radkiewicz Jadwiga
          4.
          Butkiewicz Jadwiga
          15.
          Krzywińska Jadwiga
          26.
          Romanowska Grażyna
          5.
          Dobrzyń Stanisław
          16.
          Langda Alicja
          27.
          Sertel Halina
          6.
          Giczewska Teresa
          17.
          Leszczyński Andrzej
          28.
          Stankiewicz Zdzisław
          7.
          Giełażewska Krystyna
          18.
          Lewoń Danuta
          29.
          Szorc Heronima
          8.
          Gilewski Bogdan
          19.
          Łastowska Alicja
          30.
          Waluś Andrzej
          9.
          Guzewicz Halina
          20.
          Malinowska Alicja
          31.
          Warszawska Halina
          10.
          Jarosz Halina
          21.
          Malinowski Stanisław
          32.
          Wiśniewski Tadeusz
          11.
          Kimera Dorota
          22.
          Oleksy Antoni
          33.
          Zagórski Andrzej
          kl. III C wychowawca mgr inż.Hanna Kozicz
          1.
          Andruczyk Wiesław
          13.
          Konopko Regina
          25.
          Rutkowska Anna
          2.
          Anuszkiewicz Remigiusz
          14.
          Korycka Mirosława
          26.
          Sawicka Krystyna
          3.
          Bacewicz Danuta
          15.
          Krzemińska Krystyna
          27.
          Skwarko Janina
          4.
          Baranowska Halina
          16.
          Kuligowski Romuald
          28.
          Staniszewska Jadwiga
          5.
          Barankiewicz Krzysztof
          17.
          Malarewicz Andrzej
          29.
          Szeszko Krystyna
          6.
          Filipowicz Barbara
          18.
          Masłowska Anna
          30.
          Szkarnulis Walerian
          7.
          Gudanowski Stanisław
          19.
          Moćkun Halina
          31.
          Twardowska Krystyna
          8.
          Gulan Alicja
          20.
          Naruszewicz Piotr
          32.
          Wądołowski Florian
          9.
          Haraburda Krystyna
          21.
          Piętowska Jadwiga
          33.
          Zajkowska Łucja
          10.
          Hońko Marianna
          22.
          Prawdzik Jan
          34.
          Zawadzka Jadwiga
          11.
          Juchniewicz Barbara
          23.
          Pretko Celina
          35.
          Żychliński Marian
          12.
          Jungiewicz Marian
          24.
          Racis Antoni
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr Taisa Wasilewska
          1.
          Dyczewski Antoni
          13.
          Krzykwa Stanisław
          25.
          Sadowski Józef
          2.
          Faltyn Zdzisław
          14.
          Kulesza Alicja
          26.
          Sak Grażyna
          3.
          Hońko Mirosław
          15.
          Masiewicz Jolanta
          27.
          Rakowicz Ewa
          4.
          Hońko Wiesław
          16.
          Masłowska Halina
          28.
          Siękowska Danuta
          5.
          Jankowska Krystyna
          17.
          Milewski Zbigniew
          29.
          Skrocki Stanisław
          6.
          Koniecko Helena
          18.
          Mioduszewski Stanisław
          30.
          Sokołowska Dorota
          7.
          Kopiczko Anna
          19.
          Muszyńska Alicja
          31.
          Stankiewicz Lech
          8.
          Kopiczko Katarzyna
          20.
          Ołów Stanisław
          32.
          Woroniecki Józef
          9.
          Kopiczko Paweł
          21.
          Osewska Lucyna
          33.
          Zdanio Kazimierz
          10.
          Koronkiewicz Bożena
          22.
          Piotrowska Wanda
          34.
          Żelazko Lucyna
          11.
          Kozłowska Danuta
          23.
          Poniatowska Urszula
           
           
          12.
          Krupa Mieczysław
          24.
          Radkiewicz Zofia
           
           
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VII opiekun mgr inż. Czesława Rutkowska
          1.
          Alboszta Zofia
          13.
          Marciniak Lilia
          25.
          Raszkiewicz Jan
          2.
          Andzo Celina
          14.
          Masalski Jan
          26.
          Rawinis Leokadia
          3.
          Bućko Alojzy
          15.
          Matusiewicz Mirosława
          27.
          Samson Stefan
          4.
          Bućko Danuta
          16.
          Matusiewicz Zenon
          28.
          Słabińska Halina
          5.
          Ciuchno Krystyna
          17.
          Mikucka Teresa
          29.
          Tur Andrzej
          6.
          Gorlewska Halina
          18.
          Minksztyn Elżbieta
          30.
          Tyczkowska Halina
          7.
          Hołdyński Eugeniusz
          19.
          Witkowska Renata
          31.
          Waboł Józef
          8.
          Jabłońska Maria
          20.
          Olszewska Jadwiga
          32.
          Wasilewska Alicja
          9.
          Jakubowicz Grzegorz
          21.
          Orchowska Maria
          33.
          Wnukowska Stanisława
          10.
          Kalejta Heronim
          22.
          Pacewicz Zofia
          34.
          Zakrzewska Sabina
          11.
          Konkało Irena
          23.
          Poszwa Stanisław
          35.
          Zyskowska Zdzisława
          12.
          Łosińska Marianna
          24.
          Protasiewicz Halina
          36.
          Jabłoński Mieczysław
          sem. VI A opiekun mgr inż.Danuta Surowiec
          1.
          Bobowicz Czesław
          10.
          Kossakowska Jadwiga
          19.
          Sidor Józef
          2.
          Burniewicz Józef
          11.
          Krzesicka Danuta
          20.
          Statkiewicz Henryk
          3.
          Dąbrowska Krystyna
          12.
          Łangowska Jadwiga
          21.
          Tomkiewicz Józef
          4.
          Dąbrowska-Jatczak Barbara
          13.
          Olfier-Kłoczko Teresa
          22.
          Trocki Andrzej
          5.
          Dębska-Krzysztopik Halina
          14.
          Ostrowska Teresa
          23.
          Urbanowicz Jan
          6.
          Domaradzka-Wiszniewska Halina
          15.
          Osewski Stanisław
          24.
          Woronko Wanda
          7.
          Ferenc Józef
          16.
          Rółkowski Marian
          25.
          Wiszniewska Helena
          8.
          Gudanowski Kazimierz
          17.
          Rułkowska Halina
           
           
          9.
          Grzędziński Józef
          18.
          Rutkowski Leszek
           
           
          sem. VI B opiekun mgr inż. Michał Górski
          1.
          Bednarek Krystyna
          8.
          Prusko Andrzej
          15.
          Walenda Krystyna
          2.
          Gieniul Elzbieta
          9.
          Radzaj Anna
          16.
          Wałuszko Mirosław
          3.
          Gwiazdowski Andrzej
          10.
          Rakowski Ryszard
          17.
          Wiszniewski Henryk
          4.
          Kiersztyn Danuta
          11.
          Rutkowska Henryka
          18.
          Zarzecka Helena
          5.
          Kulikowski Waldemar
          12.
          Sidor Benigna
          19.
          Zylińska Teresa
          6.
          Hrehorowicz Aldona
          13.
          Skiba Helena
           
           
          7.
          Podziewski Wiesław
          14.
          Słomski Andrzej
           
           

          Rok 1979

          3 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. III A wychowawca mgr Arkadiusz Ciruk
          1.
          Bernatowicz Piotr
          11.
          Leśniewska Teresa
          21.
          Sieczkowska Krystyna
          2.
          Dąbrowski Andrzej
          12.
          Lewoc Władysław
          22.
          Racis Lucyna
          3.
          Drobiszewski Ryszard
          13.
          Łanczkowski Romuald
          23.
          Sobolewska Barbara
          4.
          Giedrojć Jadwiga
          14.
          Łoszewska Dorota
          24.
          Stefanowska Janina
          5.
          Godlewski Aleksander
          15.
          Makarewicz Maria
          25.
          Szczęsny Piotr
          6.
          Gontar Tadeusz
          16.
          Makarewicz Jadwiga
          26.
          Talmon Krystyna
          7.
          Gugnowska Alberta
          17.
          Mierzyński Andrzej
          27.
          Wasilewski Mirosław
          8.
          Iwanowski Kazimierz
          18.
          Milewska Gertruda
          28.
          Wiatrzyk Grażyna
          9.
          Kmita Zofia
          19.
          Paulukanis Zenon
          29.
          Wilczewska Teresa
          10.
          Kubrak Alicja
          20.
          Prostko Marek
          30.
          Zarzecka Anna
          kl. III B wychowawca mgr Feliks Urban
          1.
          Bartnik Halina
          13.
          Kanoza Andrzej
          25.
          Pogorzelska Ewa
          2.
          Czechowska Irena
          14.
          Kosińska Helena
          26.
          Poźniak Zenobia
          3.
          Dąbrowski Andrzej
          15.
          Kurowicka Maria
          27.
          Radziewicz Tadeusz
          4.
          Dobrzycka Alicja
          16.
          Lach Jacek
          28.
          Skowron Danuta
          5.
          Dzienisiewicz Zofia
          17.
          Maksimowicz Jarosław
          29.
          Sobolewska Teresa
          6.
          Dzieniszewski Piotr
          18.
          Małachowska Krystyna
          30.
          Staśkiewicz Walentyna
          7.
          Gramacka Stanisława
          19.
          Moroz Irena
          31.
          Tawrel Stanisław
          8.
          Grędziński Antoni
          20.
          Murawska Maria
          32.
          Węglicka Teresa
          9.
          Hołubowicz Irena
          21.
          Olszewska Teresa
          33.
          Zarzecki Ryszard
          10.
          Jeleniewicz Alicja
          22.
          Pieczulis Irena
          34.
          Zubowicz Halina
          11.
          Jeromin Janina
          23.
          Pietraszewska Anna
          35.
          Żero Barbara
          12.
          Kamiński Zdzisław
          24.
          Piwański Zdzisław
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr Teresa Wróbel
          1.
          Buczyński Marian
          13.
          Kurowicka Grażyna
          25.
          Paszkowski Jerzy
          2.
          Chodkiewicz Tadeusz
          14.
          Kozakiewicz Teresa
          26.
          Rusiecki Edward
          3.
          Galicka Grażyna
          15.
          Laszkowska Teresa
          27.
          Rzodkiewicz Teresa
          4.
          Galiński Grzegorz
          16.
          Leśniewski Marek
          28.
          Szeszko Henryka
          5.
          Górska Teresa
          17.
          Liszewska Zenobia
          29.
          Tomczyk Marta
          6.
          Harasim Marek
          18.
          Masłowska Elżbieta
          30.
          Wilczyńska Danuta
          7.
          Jurewicz Marek
          19.
          Niebrzydowska Alicja
          31.
          Zalewska Zdzisława
          8.
          Jankowska Maria
          20.
          Okrągły Piotr
          32.
          Zalewski Dariusz
          9.
          Józefowicz Bożena
          21.
          Olszewska Dorota
          33.
          Zysko Halina
          10.
          Karbowska Halina
          22.
          Pachucka Stanisława
          34.
          Życzkowski Piotr
          11.
          Kacprzyk Piotr
          23.
          Piotrowska Marianna
          35.
          Konopko Kazimierz
          12.
          Kisielewski Krzysztof
          24.
          Raszkiewicz Anna
          36.
          Wiktoruk Wiktor
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VI opiekun mgr Feliks Urban
          1.
          Anuszkiewicz Teresa
          13.
          Masłowski Czesław
          25.
          Sienkiewicz Janina
          2.
          Bogdan Wiesława
          14.
          Mazur Marian
          26.
          Sokołowska Halina
          3.
          Giedrojć Zofia
          15.
          Maksimowicz Marian
          27.
          Szczytko Alicja
          4.
          Grajewski Jan
          16.
          Maksimowicz Marianna
          28.
          Woroniecki Mirosław
          5.
          Karłow Krystyna
          17.
          Murawski Tadeusz
          29.
          Żekało Ignacy
          6.
          Kardel Jan
          18.
          Mioduszewska Teresa
          30.
          Żywna Waldemar
          7.
          Kubrak Bogusława
          19.
          Olichwier Józef
          31.
          Kamczycka Teresa
          8.
          Kubrak Lucyna
          20.
          Ostapowicz Tadeusz
          32.
          Kondratowicz Krystyna
          9.
          Lipińska Teresa
          21.
          Palewicz Czesław
          33.
          Dobrzyńska Halina
          10.
          Lutyńska Halina
          22.
          Ryszkiewicz Stanisław
          34.
          Szulc Ewa
          11.
          Łucznik Halina
          23.
          Sadowski Henryk
          35.
          Żelazko Halina
          12.
          Masłowska Alicja
          24.
          Sieńkowska Anna
           
           
          sem. VI A opiekun mgr Józef Gryziewicz
          1.
          Albowicz Elżbieta
          15.
          Kulbacka Elżbieta
          29.
          Sadowska Maria
          2.
          Andryszczyk Anna
          16.
          Kupszta Jadwiga
          30.
          Sieńkowska Irena
          3.
          Andryszczyk Leonard
          17.
          Krzywicki Czesław
          31.
          Stankiewicz Anna
          4.
          Błyszczek Teresa
          18.
          Łucznik Jan
          32.
          Tomczyk Elżbieta
          5.
          Bokuniewicz Stanisława
          19.
          Majewska Celina
          33.
          Ulikowski Kazimierz
          6.
          Boniszewska Cecylia
          20.
          Mikielski Franciszek
          34.
          Usewicz Zdzisław
          7.
          Fiedorow Włodzimierz
          21.
          Olszewska Krystyna
          35.
          Walicka Stanisława
          8.
          Giczewska Danuta
          22.
          Omalecka Teresa
          36.
          Wasilewska Jadwiga
          9.
          Grochowski Ryszard
          23.
          Pastewska Wanda
          37.
          Więcko Teresa
          10.
          Harasimiuk Bożena
          24.
          Pomian Lucyna
          38.
          Wasilewska Teresa
          11.
          Juchniewicz Jan
          25.
          Raczkowski Marek
          39.
          Węgrzynowicz Daniel
          12.
          Juchniewicz Piotr
          26.
          Rostek Maria
          40.
          Jasiński Stanisław
          13.
          Koniecko Zdzisława
          27.
          Rowińska Franciszka
          41.
          Milanowski Antoni
          14.
          Korneluk Janusz
          28.
          Rudowicz Romuald
           
           
          sem. VI B opiekun mgr Teresa Wróbel
          1.
          Adamowicz Barbara
          14.
          Karwel Bogusława
          27.
          Sieńko Bożena
          2.
          Anuszkiewicz Antoni
          15.
          Kopiczko Tadeusz
          28.
          Szyperek Waldemar
          3.
          Budzińska Krystyna
          16.
          Mentel Zenon
          29.
          Wasilewska Elżbieta
          4.
          Chodnicka Romualda
          17.
          Mieczkowska Teresa
          30.
          Wasilewski Leon
          5.
          Dojnikowska Danuta
          18.
          Namiotko Irena
          31.
          Mieloch Józef
          6.
          Ferenc Daniela
          19.
          Namiotko Andrzej
          32.
          Boguszewski Zbigniew
          7.
          Haraburda Teresa
          20.
          Olichwier Wanda
          33.
          Podziewska Halina
          8.
          Hołubowicz Jadwiga
          21.
          Ostapowicz Tadeusz
          34.
          Jabłoński Wiesław
          9.
          Jakubanis Maria
          22.
          Radziwonowicz Maria
          35.
          Kozłowska Małgorzata
          10.
          Januszanis Danuta
          23.
          Rawinis Janina
          36.
          Rostek Maria
          11.
          Jurewicz Jan
          24.
          Rutkowski Józef
          37.
          Lipińska Anna
          12.
          Kalinowska Marianna
          25.
          Rzatkiewicz Krystyna
          38.
          Żukowski Ignacy
          13.
          Kamiński Andrzej
          26.
          Sowul Daniela
           
           
          sem. VI C opiekun mgr Teresa Wróbel
          1.
          Andruczyk Maria
          14.
          Hrehorowicz Henryk
          27.
          Wilkiel Emilia
          2.
          Andruszkiewicz Teresa
          15.
          Jagłowski Jan
          28.
          Wnukowski Józef
          3.
          Berner Lech
          16.
          Kachnowska Krystyna
          29.
          Wysocki Walerian
          4.
          Bogucka Anna
          17.
          Koloszewski ózef
          30.
          Wołyniec Józef
          5.
          Derda Józef
          18.
          Miszkiel Józef
          31.
          Woźnalis Wincenty
          6.
          Dębski Krzysztof
          19.
          Muczyński Tadeusz
          32.
          Woźnalis Anna
          7.
          Domysławski Antoni
          20.
          Micun Krystyna
          33.
          Rutkowski Piotr
          8.
          Doroszko Henryka
          21.
          Ogórkis Czesław
          34.
          Zakrzewska Halina
          9.
          Gietek Stanisław
          22.
          Ogórkis Helena
          35.
          Zdancewicz Stanisław
          10.
          Gilis Genowefa
          23.
          Olszewski Jerzy
          36.
          Orchowski Eugeniusz
          11.
          Romanowska Helena
          24.
          Poniatowski Kazimierz
          37.
          Fiedorowicz Mirosława
          12.
          Haraburda Alicja
          25.
          Prawdzik Stanisław
           
           
          13.
          Haraburda Helena
          26.
          Skierkiewicz Antoni
           
           

          Rok 1980

          3 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. III AT wychowawca mgr inż. Krystyna Urbanowicz
          1.
          Andrzejewski Mieczysław
          11.
          Jarosz Anna
          21.
          Ostapowicz Anna
          2.
          Arasimowicz Romualda
          12.
          Karp Krystyna
          22.
          Przekop Teresa
          3.
          Bierdziewski Józef
          13.
          Kołowska Danuta
          23.
          Sieńkowski Florian
          4.
          Daniłowicz Barbara
          14.
          Kompiewska Jadwiga
          24.
          Sidorkiewicz Elżbieta
          5.
          Dobkowski Jerzy
          15.
          Kotarski Jerzy
          25.
          Strękowska Jolanta
          6.
          Dzieniszewski Mirosław
          16.
          Kozicz Jan
          26.
          Szulc Teresa
          7.
          Giełażys Danuta
          17.
          Kukla Jadwiga
          27.
          Topolski Jarosław
          8.
          Jałowska Teresa
          18.
          Liszniewska Krystyna
          28.
          Twardowski Stanisław
          9.
          Jankowska Danuta
          19.
          Mazalewska Elżbieta
          29.
          Wiszniewska Barbara
          10.
          Janowicz Grażyna
          20.
          Okrągła Barbara
           
           
          kl. III BT wychowawca mgr Jerzy Gryszkiewicz
          1.
          Bielawska Bożena
          12.
          Krzywicki Jan
          23.
          Pskowska Halina
          2.
          Burakiewicz Irena
          13.
          Kuleszewicz Maria
          24.
          Rawinis Adela
          3.
          Czarnecka Anna
          14.
          Lemiesz Anna
          25.
          Sadowska Anna
          4.
          Czuper Alicja
          15.
          Łabanowska Teresa
          26.
          Szlaużys Alicja
          5.
          Głębocka Grażyna
          16.
          Makarewicz Stanisława
          27.
          Szyłkowska Janina
          6.
          Grabowski Stanisław
          17.
          Miezio Anna
          28.
          Urbanowicz Irena
          7.
          Hajkowski Waldemar
          18.
          Milewska Eugenia
          29.
          Więcko Alicja
          8.
          Imko Bożena
          19.
          Niedziejko Krystyna
          30.
          Wojewódzka Teresa
          9.
          Jaśkiewicz Marianna
          20.
          Ostapowicz Helena
          31.
          Zarzecka Halina
          10.
          Jankowska Marianna
          21.
          Ostrowski Stanisław
          32.
          Ziarko Grażyna
          11.
          Kaszuba Krzysztof
          22.
          Protasiewicz Teresa
          33.
          Zielińska Aurelia
          Policealne Studium Zawodowe
          opiekun mgr inż. Szczepan Ołdakowski
          1.
          Brzezińska Grażyna
          10.
          Namiotko Maria
          19.
          Skowrońska Krystyna
          2.
          Czereśniak Jolanta
          11.
          Niedźwiedzka Janina
          20.
          Stachurska Krystyna
          3.
          Gajda Jan
          12.
          Ostaszewska Barbara
          21.
          Szyc Bożena
          4.
          Jurewicz Irena
          13.
          Ostaszewski Henryk
          22.
          Szymańska Sabina
          5.
          Klekotko Teresa
          14.
          Pieczulis Genowefa
          23.
          Toczko Teresa
          6.
          Kopiczko Dorota
          15.
          Popielarz Teresa
          24.
          Twarowski Dariusz
          7.
          Kozłowska Grażyna
          16.
          Rogucka Mariola
          25.
          Waraksa Mirosława
          8.
          Łukaszewicz Piotr
          17.
          Sadowska Elżbieta
          26.
          Wróblewska Krystyna
          9.
          Markowska Jolanta
          18.
          Sienkiewicz Krystyna
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca Stanisław Taudul
          1.
          Albowicz Krystyna
          11.
          Jagłowska Dorota
          21.
          Modzelewska Małgorzata
          2.
          Barszczewska Halina
          12.
          Kamińska Teresa
          22.
          Niedźwiecka Alicja
          3.
          Bartoszewicz Teresa
          13.
          Kochanowska Dorota
          23.
          Nieszczerzewska Teresa
          4.
          Borodziuk Zofia
          14.
          Kopiczko Grażyna
          24.
          Pietrewicz Krystyna
          5.
          Chlabicz Bożena
          15.
          Kulbacka Wiesława
          25.
          Putra Teresa
          6.
          Cieślukowska Marzenna
          16.
          Lalko Bożena
          26.
          Tarnowska Janina
          7.
          Ćwikowska Grażyna
          17.
          Łaskowska Wiesława
          27.
          Więcko Danuta
          8.
          Czuper Alicja
          18.
          Malinowski Bogusław
          28.
          Wiśniewska Marianna
          9.
          Dylnicka Danuta
          19.
          Mieruńska Honorata
          29.
          Żurawski Jacek
          10.
          Galicki Andrzej
          20.
          Misiun Grażyna
           
           
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VI D opiekun mgr Elżbieta Taudul
          1.
          Andruczyk Stanisław
          8.
          Okuniewska Regina
          15.
          Szyperek Anna
          2.
          Andruszkiewicz Kazimierz
          9.
          Olszewski Stanisław
          16.
          Szyperek Piotr
          3.
          Bogdan Krystyna
          10.
          Przestrzelska Teresa
          17.
          Witkowska Anna
          4.
          Lutyński Antoni
          11.
          Pycz Jarosław
          18.
          Żelazko Teresa
          5.
          Milanowska Marianna
          12.
          Roszkowski Zygmunt
          19.
          Chudecka Genowefa
          6.
          Morysewicz Irena
          13.
          Sieńkowska Zofia
           
           
          7.
          Nowicka Halina
          14.
          Sztadhaus Lech
           
           
          sem. VI E opiekun Stanisław Taudul
          1.
          Auron Janina
          9.
          Krzywiński Romuald
          17.
          Szczerbowska Romualda
          2.
          Bujnowska Wanda
          10.
          Malinowski Wincenty
          18.
          Szymkiewicz Wacława
          3.
          Gibas Łajmuta
          11.
          Mikołajczyk Janusz
          19.
          Tokarz Ryszard
          4.
          Jałowska Anna
          12.
          Natrowicz Czesław
          20.
          Tomkiewicz Ireneusz
          5.
          Jurkun Helena
          13.
          Paszkiewicz Anna
          21.
          Zagórski Henryk
          6.
          Kapla Lech
          14.
          Roszko Anna
          22.
          Ignatowicz Elżbieta
          7.
          Koszewski Eugeniusz
          15.
          Serafin Lidia
           
           
          8.
          Krzywiński Piotr
          16.
          Staśkiewicz Aldona
           
           
          sem. VI F opiekun mgr Teresa Wróbel
          1.
          Andrukanis Bożena
          7.
          Kopeć Aniela
          13.
          Sobolewska Teresa
          2.
          Bujnowski Witold
          8.
          Koronkiewicz Ryszard
          14.
          Szulc Janina
          3.
          Galińska Teresa
          9.
          Milanowski Stefan
          15.
          Szulc Józef
          4.
          Izbicka Janina
          10.
          Omilian Gerwazy
          16.
          Wasilewski Marian
          5.
          Jankowski Witold
          11.
          Pokorski Jan
          17.
          Zdan Marianna
          6.
          Kalinowski Jan
          12.
          Sadowski Wiesław
          18.
          Żybura Anna
          sem. VI G opiekun mgr Józef Gryziewicz
          1.
          Danilewicz Barbara
          8.
          Maziewska Janina
          15.
          Raczyło Teresa
          2.
          Gudanowska Teodozja
          9.
          Mucuś Krystyna
          16.
          Sadowska Teresa
          3.
          Iwaszko Halina
          10.
          Mucuś Stanisław
          17.
          Stankiewicz Anna
          4.
          Kopko Krystyna
          11.
          Nieścier Regina
          18.
          Trocki Tadeusz
          5.
          Kowalewska Halina
          12.
          Piotrowski Romuald
          19.
          Zadorożna Krystyna
          6.
          Leszczyński Czesław
          13.
          Podhajski Bolesław
           
           
          7.
          Letkiewicz Zygmunt
          14.
          Prawdzik Tadeusz
           
           

          Rok 1981

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Alicja Mędzin
          1.
          Balita Elwira
          13.
          Gościewski Krzysztof
          25.
          Sieńkowska Zofia
          2.
          Bubrowski Jaroslaw
          14.
          Jurewicz Krzysztof
          26.
          Sieńkowski Zdzisław
          3.
          Bujnowska Bogumiła
          15.
          Kalinowska Wiesława
          27.
          Stankiewicz Alicja
          4.
          Burzycki Jarosław
          16.
          Karaś Wiesław
          28.
          Szymczyk Bogumiła
          5.
          Chmielewska Małgorzata
          17.
          Kardel Jadwiga
          29.
          Tertel Henryk
          6.
          Ciechanowicz Jolanta
          18.
          Karpiński Teodor
          30.
          Tylman Stanisław
          7.
          Ćwikowska Marzena
          19.
          Kłoczko Zenon
          31.
          Walendzewicz Teresa
          8.
          Dierżyńska Wioletta
          20.
          Kosa Teresa
          32.
          Wiatrzyk Jerzy
          9.
          Fejfer Hanna
          21.
          Kulbacka Elżbieta
          33.
          Wilczyńska Halina
          10.
          Galińska Bożena
          22.
          Kuźmiński Andrzej
          34.
          Wiszniewska Bożena
          11.
          Garbuś Jan
          23.
          Mackiewicz Krystyna
          35.
          Woroniecka Lucyna
          12.
          Gorlo Wanda
          24.
          Milewska Jadwiga
          36.
          Żukowski Ryszard
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. III AT wychowawca mgr Maria Bućko
          1.
          Abramowicz Krystyna
          13.
          Mancewicz Małgorzata
          25.
          Sikora Stanisława
          2.
          Aleksa Aniela
          14.
          Markowska Anna
          26.
          Sokołowska Dorota
          3.
          Chodorowski Jerzy
          15.
          Masłowska Halina
          27.
          Stachurska Alicja
          4.
          Grędziński Stanisław
          16.
          Miller Henryka
          28.
          Stankiewicz Halina
          5.
          Jabłońska Lucyna
          17.
          Milewski Zbigniew
          29.
          Stankiewicz Lech
          6.
          Jasińska Bożena
          18.
          Mioduszewski Stanisław
          30.
          Witkowska Alicja
          7.
          Kalinowska Lucyna
          19.
          Osewska Lucyna
          31.
          Wiszniewski Jerzy
          8.
          Koronkiewicz Bożena
          20.
          Pachutko Bożena
          32.
          Woronowicz Marianna
          9.
          Kowalewska Bożena
          21.
          Radkiewicz Zofia
          33.
          Woroniecki Józef
          10.
          Kozłowska Danuta
          22.
          Rakowicz Ewa
          34.
          Zacharewicz Alina
          11.
          Krupa Mieczysław
          23.
          Rydzewska Teresa
          35.
          Żukowska Teresa
          12.
          Luto Teresa
          24.
          Sadowska Grażyna
           
           
          kl. III BT wychowawca mgr inż. Jadwiga Ołdakowska
          1.
          Adamowicz Teresa
          14.
          Krzykwa Stanisław
          27.
          Siękowska Danuta
          2.
          Bazylak Katarzyna
          15.
          Kućmierz Grażyna
          28.
          Sitnik Krzysztof
          3.
          Bazylak Magdalena
          16.
          Kulesza Alicja
          29.
          Skrocki Stanisław
          4.
          Czarniecka Danuta
          17.
          Łanczkowska Wiesława
          30.
          Sokołowska Danuta
          5.
          Dąbrowska Barbara
          18.
          Miedzianowska Mariola
          31.
          Święcka Bożena
          6.
          Drucis Anna
          19.
          Nowak Bogumiła
          32.
          Szejda Grażyna
          7.
          Górska Bogumiła
          20.
          Ołów Stanisław
          33.
          Taraszkiewicz Teresa
          8.
          Jakubowska Jadwiga
          21.
          Palanis Anna
          34.
          Wasilewski Feliks
          9.
          Kłoczko Wanda
          22.
          Prawdzik Andrzej
          35.
          Wielgat Anna
          10.
          Koniecko Helena
          23.
          Radaszkiewicz Grażyna
          36.
          Wiszniewska Lidia
          11.
          Kopiczko Anna
          24.
          Rekuć Danuta
          37.
          Zdanio Kazimierz
          12.
          Kopiczko Grażyna
          25.
          Sadowski Józef
           
           
          13.
          Kopiczko Katarzyna
          26.
          Sidorowicz Teresa
           
           
          Policealne Studium Zawodowe
          opiekun mgr inż. Halina Dąbrowska
          1.
          Abramowska Grażyna
          10.
          Masłowska Bożena
          19.
          Szlaużys Helena
          2.
          Bernatowicz Alina
          11.
          Olszewska Małgorzata
          20.
          Taraszkiewicz Alicja
          3.
          Domańska Teresa
          12.
          Prawdzik Adam
          21.
          Tomkiewicz Bogumiła
          4.
          Kamińska Teresa
          13.
          Sienkiewicz Lucyna
          22.
          Wasilewska Bożena
          5.
          Klucznik Maria
          14.
          Sobocińska Małgorzata
          23.
          Wierzbicka Krystyna
          6.
          Krakowska Konstancja
          15.
          Stankiewicz Ryszard
          24.
          Żukowska Wiesława
          7.
          Kuczyńska Barbara
          16.
          Stankiewicz Jan
          25.
          Żukowski Jan
          8.
          Luto Jadwiga
          17.
          Suchowilska Barbara
           
           
          9.
          Malinowska Helena
          18.
          Surażyńska Helena
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr inż. Marian Sadowski
          1.
          Bartoszewicz Krystyna
          11.
          Jabłońska Małgorzata
          21.
          Kulbacki Lech
          2.
          Borzym Leszek
          12.
          Kaszuba Andrzej
          22.
          Nalewajko Stefan
          3.
          Bubrowska Dorota
          13.
          Klekotko Marek
          23.
          Pydych Ewa
          4.
          Bujnowska Helena
          14.
          Kopiczko Arkadiusz
          24.
          Rynkiewicz Grażyna
          5.
          Chmielewska Jadwiga
          15.
          Kopiczko Elżbieta
          25.
          Samotyho Kazimierz
          6.
          Czulewicz Małgorzata
          16.
          Kopiczko Marian
          26.
          Skorupski Marek
          7.
          Denert Halina
          17.
          Koszewski Jerzy
          27.
          Skrocka Małgorzata
          8.
          Drażba Teresa
          18.
          Kotarska Barbara
          28.
          Skrocka Teresa
          9.
          Dziekoński Stanisław
          19.
          Kotarski Marek
          29.
          Stupak Krzysztof
          10.
          Faltyn Danuta
          20.
          Krzykwa Jadwiga
          30.
          Wierkin Irena
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VI H opiekun mgr Józef Gryziewicz
          1.
          Bekielewski Edward
          10.
          Nowosadko Teresa
          19.
          Walejewska Janina
          2.
          Czuper Piotr
          11.
          Omiljan Heronim
          20.
          Wiśniewski Piotr
          3.
          Galicki Piotr
          12.
          Olszewska Stefania
          21.
          Woroniecki Tadeusz
          4.
          Godlewski Grzegorz
          13.
          Oszkinis Stanisław
          22.
          Wojtkiewicz Stanisław
          5.
          Korąkiewicz Ryszard
          14.
          Pachucka Halina
          23.
          Wróblewski Stanisław
          6.
          Kowalski Jan
          15.
          Skorupska Elżbieta
          24.
          Wysocka Krystyna
          7.
          Krupiński Stanisław
          16.
          Śliwińska Teresa
          25.
          Zalewski Leszek
          8.
          Łask Mirosław
          17.
          Stankiewicz Jan
          26.
          Ziarko Wojciech
          9.
          Milewski Frańciszek
          18.
          Szyszkowska Janina
          27.
          Olszewski Krzysztof
          sem. VI J opiekun mgr inż. Ryszard Wasilewski
          1.
          Barszczewska-Żelazko Lucyna
          9.
          Mikielska Krystyna
          17.
          Siłkowska Jadwiga
          2.
          Barszczewska Wiesława
          10.
          Mikołajczyk Marianna
          18.
          Sowul Anna
          3.
          Ćwikowska Barbara
          11.
          Muczyński Zygmunt
          19.
          Świerzyńska Maria
          4.
          Denert Jan
          12.
          Poulakowska Teresa
          20.
          Wierzbińska Alicja
          5.
          Derda Zygmunt
          13.
          Prawdzik Grażyna
          21.
          Wysocka Krystyna
          6.
          Jabłońska Zofia
          14.
          Rogucka Barbara
          22.
          Żukowska Irena
          7.
          Jungo Piotr
          15.
          Rusiłowska Bożena
          23.
          Ciborowska Jadwiga
          8.
          Klejps Jan
          16.
          Sieńkowski Ireneusz
          24.
          Szerel Marianna

          Rok 1982

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. V A wychowawca mgr inż. Taisa Wasilewska
          1.
          Andruszkiewicz Elżbieta
          12.
          Jegliński Jan
          23.
          Ołów Alina
          2.
          Barszczewski Jakub
          13.
          Jurewicz Andrzej
          24.
          Omalecki Józef
          3.
          Bronakowska Mariola
          14.
          Kompiewska Wiesława
          25.
          Paszkowska Anna
          4.
          Bubrowski Jan
          15.
          Kosińska Jadwiga
          26.
          Piekarska Krystyna
          5.
          Bućko Helena
          16.
          Kozicz Irena
          27.
          Polonis Teresa
          6.
          Chlebus Alicja
          17.
          Kucharczyk Stanisław
          28.
          Sawicka Teresa
          7.
          Domalewska Zofia
          18.
          Kwiatkowski Albin
          29.
          Strękowska Anna
          8.
          Durtan Teresa
          19.
          Liziewska Stanisława
          30.
          Stupak Bogusław
          9.
          Filipowicz Marek
          20.
          Matuszewski Sławomir
          31.
          Sulkiewicz Alicja
          10.
          Golub Marcin
          21.
          Morusiewicz Krzysztof
          32.
          Zarzecki Andrzej
          11.
          Imko Halina
          22.
          Olfier Anna
          33.
          Zdanio Anna
          kl. V B wychowawca inż. Wiktor Wiatrzyk
          1.
          Andryszczyk Jarosław
          11.
          Kłoczko Mirosław
          21.
          Prawdzik Krystyna
          2.
          Ceckowski Józef
          12.
          Koper Grażyna
          22.
          Sienkiewicz Jarosław
          3.
          Chalecka Alicja
          13.
          Kotarski Andrzej
          23.
          Słowikowski Piotr
          4.
          Czereszewska Jadwiga
          14.
          Krajewska Renata
          24.
          Subota Grażyna
          5.
          Glińska Janina
          15.
          Lotkowski Wojciech
          25.
          Szczerbowska Mirosława
          6.
          Górska Teresa
          16.
          Motuk Maria
          26.
          Wronko Alicja
          7.
          Gramacki Krzysztof
          17.
          Murawska Teresa
          27.
          Zielińska Bożena
          8.
          Gutkowska Elżbieta
          18.
          Ostrowski Tomasz
          28.
          Ziniewicz Maria
          9.
          Jakubanis Anna
          19.
          Pawłowicz Zdzisław
          29.
          Żukowski Romuald
          10.
          Kapla Krystyna
          20.
          Piotrowski Jarosław
           
           
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Leszek Rutkiewicz
          1.
          Chodkiewicz Tadeusz
          7.
          Jaśkiewicz Irena
          13.
          Rzodkiewicz Teresa
          2.
          Cieśluk Małgorzata
          8.
          Józefowicz Bożena
          14.
          Szeszko Henryka
          3.
          Cudnowska Grażyna
          9.
          Kisielewski Krzysztof
          15.
          Wilczyńska Danuta
          4.
          Czulewicz Józef
          10.
          Kozakiewicz Teresa
          16.
          Wiliwis Lucyna
          5.
          Danielewicz Krystyna
          11.
          Okrągły Piotr
          17.
          Wiktoruk Wiktor
          6.
          Frąckiewicz Bogumił
          12.
          Piotrowska Marianna
           
           
          Policealne Studium Zawodowe
          opiekun mgr inż. Czesław Zyskowski
          1.
          Aleksandrowicz Dorota
          4.
          Grablewska Wiesława
          7.
          Podziewski Wojciech
          2.
          Chomicz Barbara
          5.
          Kosakowska Wiesława
          8.
          Radzewicz Wiesława
          3.
          Czapkiewicz Krystyna
          6.
          Namiotko Zuzanna
          9.
          Stefanowicz Witold
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca Maria Kosewska
          1.
          Barszczewski Bogdan
          11.
          Jagłowski Adam
          21.
          Obuchowska Adela
          2.
          Bożewicz Kazimierz
          12.
          Jankowska Jolanta
          22.
          Olszewski Andrzej
          3.
          Brozio Arkadiusz
          13.
          Kulbacki Leszek
          23.
          Pachucki Adam
          4.
          Cimochowski Adam
          14.
          Leśniewska Maria
          24.
          Pupel Małgorzata
          5.
          Czarniecka Małgorzata
          15.
          Łejmel Elżbieta
          25.
          Rusiecki Jarosław
          6.
          Duba Wiesław
          16.
          Maciejewski Marek
          26.
          Staniszewski Leszek
          7.
          Gołębicki Janusz
          17.
          Malinowska Zofia
          27.
          Szymczyk Wiesława
          8.
          Grędziński Jerzy
          18.
          Masłowska Barbara
          28.
          Tomczyk Anna
          9.
          Gutowska Dorota
          19.
          Milanowski Jerzy
          29.
          Topolska Danuta
          10.
          Jacewicz Joanna
          20.
          Niedżwiecki Grzegorz
          30.
          Woronowicz Bożena
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VI K opiekun mgr Czesław Halicki
          1.
          Danilczyk Antoni
          9.
          Krajewska Helena
          17.
          Polkowska Renata
          2.
          Daniłowicz Krzysztof
          10.
          Kuczyńska Maria
          18.
          Bartoszewicz Henryk
          3.
          Dąbrowski Józef
          11.
          Miklaszewicz Ryszard
          19.
          Selwent Teresa
          4.
          Faszcza Małgorzata
          12.
          Ostrowski Bronisław
          20.
          Sienkiewicz Elżbieta
          5.
          Filipowicz Danuta
          13.
          Ostrowski Wiesław
          21.
          Szczęsnowicz Anna
          6.
          Halicka Dorota
          14.
          Pretko Irena
          22.
          Świacki Andrzej
          7.
          Karłowicz Janusz
          15.
          Prusko Stanisław
          23.
          Wnukowska Teresa
          8.
          Kowalska Wanda
          16.
          Raczkowska Daniela
           
           
          sem. VI L opiekun mgr Czesław Halicki
          1.
          Bołtrukanis Witold
          9.
          Olszewska Elżbieta
          17.
          Wiszyński Marek
          2.
          Dombrowska Danuta
          10.
          Olszewska Irena
          18.
          Twardowski Henryk
          3.
          Fidrych Marianna
          11.
          Pachucka Stanisława
          19.
          Ziarko Teresa
          4.
          Kalinowska Elżbieta
          12.
          Popko Tadeusz
          20.
          Zysko Halina
          5.
          Karbowski Józef
          13.
          Pieloch Janina
          21.
          Żukowski Wojciech
          6.
          Klukowski Antoni
          14.
          Pieślak Helena
          22.
          Sztukowski Aleksander
          7.
          Laszkowska Teresa
          15.
          Siedlecka Cecylia
          23.
          Jurewicz Danuta
          8.
          Milewski Krzysztof
          16.
          Wasilewski Konstanty
           
           
          sem. VI M opiekun mgr Józef Gryziewicz
          1.
          Adamczewska Jadwiga
          10.
          Kacprzyk Marian
          19.
          Raszkiewicz Anna
          2.
          Bronakowski Waldemar
          11.
          Kutyło Jadwiga
          20.
          Terlecka Barbara
          3.
          Chmielewska Leokadia
          12.
          Liszewska Barbara
          21.
          Tomczyk Marta
          4.
          Chilicki Tomasz
          13.
          Liszewski Tomasz
          22.
          Zawadzka Wiesława
          5.
          Galejner Janina
          14.
          Mazurkiewicz Pelagia
          23.
          Faber Helena
          6.
          Grabek Zdzisław
          15.
          Murzyn Lucyna
          24.
          Buczyńska Teresa
          7.
          Grabowski Zygmunt
          16.
          Niebrzydowska Alicja
          25.
          Bogdan Halina
          8.
          Grudkowska Mirosława
          17.
          Pruszyński Tadeusz
          26.
          Trochim Maria
          9.
          Jabłoński Stanisław
          18.
          Roszkowska Anna
          27.
          Narkiewicz Janina

          Rok 1983

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. V A wychowawca mgr Jadwiga Kopeć
          1.
          Basałaj Lucyna
          11.
          Karpowicz Halina
          21.
          Słowikowska Brigida
          2.
          Bernatowicz Marianna
          12.
          Koper Jerzy
          22.
          Stankiewicz Jolanta
          3.
          Bobrowska Alicja
          13.
          Kulbacka Alicja
          23.
          Sztukowska Alicja
          4.
          Brozio Janusz
          14.
          Kulbacki Wiesław
          24.
          Szymański Andrzej
          5.
          Ćwikowska Dorota
          15.
          Kłoczko Zenon
          25.
          Wąziewski Marek
          6.
          Ćwikowski Jan
          16.
          Klimaszewski Grzegorz
          26.
          Woroniecka Jadwiga
          7.
          Harasim Grażyna
          17.
          Masłowski Ryszard
          27.
          Zielepuza Grażyna
          8.
          Jabłoński Bogdan
          18.
          Milewska Luctna
          28.
          Żenda Krystyna
          9.
          Jasionowska Małgorzata
          19.
          Prusko Leszek
          29.
          Żukowska Katarzyna
          10.
          Karbowski Janusz
          20.
          Radzewicz Janusz
           
           
          kl. V B wychowawca mgr Dariusz Gołąbek
          1.
          Bujnowska Jadwiga
          7.
          Kalinowska Krystyna
          13.
          Pijanowski Jerzy
          2.
          Bujnowski Wiesław
          8.
          Karaś Halina
          14.
          Puczyłowski Tomasz
          3.
          Doliwa Anna
          9.
          Marcinkiewicz Bogdan
          15.
          Sobota Bożena
          4.
          Drażba Teresa
          10.
          Matyszkiel Anna
          16.
          Topolska Barbara
          5.
          Janczewski Cezary
          11.
          Murawko Małgorzata
          17.
          Truszkowska Renata
          6.
          Jurewicz Danuta
          12.
          Pietrewicz Maciej
          18.
          Warsiewicz Anna
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Feliks Urban
          1.
          Albowicz Krystyna
          10.
          Kowalik Łucja
          19.
          Szczęsny Ludwik
          2.
          Bartoszewicz Teresa
          11.
          Lalko Bożena
          20.
          Wałuszko Anna
          3.
          Borodziuk Zofia
          12.
          Łaskowska Wiesława
          21.
          Wasilewska Anna
          4.
          Cieślukowska Marzena
          13.
          Malinowski Bogusław
          22.
          Woroniecka Anna
          5.
          Ćwikowska Grażyna
          14.
          Michna Ewa
          23.
          Zarzecka Danuta
          6.
          Hołdyńska Małgorzata
          15.
          Nieszczerzewska Teresa
          24.
          Zyskowska Alicja
          7.
          Jagłowska Dorota
          16.
          Popiel Krystyna
          25.
          Żurawski Jacek
          8.
          Kamińska Teresa
          17.
          Purwin Marta
           
           
          9.
          Kiełczewska Cecylia
          18.
          Stroczkowska Jadwiga
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr Teresa Krukowska
          1.
          Baluta Anna
          11.
          Lotko Barbara
          21.
          Siedlecka Ewa
          2.
          Cebeliński Jacek
          12.
          Morusiewicz Jolanta
          22.
          Sowul Wiesław
          3.
          Dzienisiewicz Jadwiga
          13.
          Myszczyńska Barbara
          23.
          Suchocka Alicja
          4.
          Dziondziakowski Mieczysław
          14.
          Myszkiewicz Dorota
          24.
          Sujata Urszula
          5.
          Galicka Lucyna
          15.
          Narolewska Jolanta
          25.
          Sznurkowski Marek
          6.
          Hońko Marek
          16.
          Opanowska Anna
          26.
          Sztomber Marzena
          7.
          Iwanowski Wiesław
          17.
          Połubińska Danuta
          27.
          Truszkowska Barbara
          8.
          Kosakowska Maria
          18.
          Rytwińska Dorota
          28.
          Warsiewicz Andrzej
          9.
          Kowalewska Bożena
          19.
          Sadowska Maria
           
           
          10.
          Krzyżewska Iwona
          20.
          Sawicka Lucyna
           
           
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VI N opiekun mgr inż. Janina Sadowska
          1.
          Aleksandrowicz Piotr
          15.
          Giełażewski Henryk
          29.
          Stasiukiewicz Bożena
          2.
          Barszczewski Bogusław
          16.
          Krysztofik Stanisław
          30.
          Śliwińska Lucyna
          3.
          Barszczewska Elżbieta
          17.
          Konikowska Anna
          31.
          Szeszko Krzysztow
          4.
          Barszczewska Elżbieta
          18.
          Masłowska Elżbieta
          32.
          Tyczkowska Zofia
          5.
          Bielecki Bogusław
          19.
          Murawski Jan
          33.
          Walendzewicz Halina
          6.
          Bydelska Elżbieta
          20.
          Olszewska Dorota
          34.
          Wasilewski Waldemar
          7.
          Brzozowska Teresa
          21.
          Ołów Piotr
          35.
          Wysocki Adam
          8.
          Chmielewski Marian
          22.
          Pogorzelski Jerzy
          36.
          Winkler Krystyna
          9.
          Chodkiewicz Jan
          23.
          Putra Teresa
          37.
          Wojciulewicz Elżbieta
          10.
          Chodkiewicz Stanisław
          24.
          Rabcewicz Irena
          38.
          Woroniecka Wanda
          11.
          Daniłowicz Marian
          25.
          Saskow Dorota
          39.
          Zubrzycki Jan
          12.
          Dzienisiewicz Halina
          26.
          Saskow Lucyna
          40.
          Sznipko Zdzisław
          13.
          Dąbrowski Jacek
          27.
          Skowroński Andrzej
           
           
          14.
          Grela Stanisław
          28.
          Sosnowska Daniela
           
           
          Zaoczne Policealne Studium Zawodowe
          opiekun mgr inż. Janina Sadowska
          1.
          Jagłowska Bożena
          4.
          Bartosiewicz Zofia
          7.
          Wasilewska Marianna
          2.
          Krukowska Ewa
          5.
          Rudzewicz Stanisław
          8.
          Zackiewicz Teresa
          3.
          Kuzyk Jan
          6.
          Słowikowska Bożena
           
           

          Rok 1984

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Stefania Grzyb
          1.
          Bernatowicz Wojciech
          9.
          Lewoń Krystyna
          17.
          Sadowska Teresa
          2.
          Błuś Dorota
          10.
          Lik Marek
          18.
          Suchwałko Barbara
          3.
          Bubrowski Marek
          11.
          Milewski Sławomir
          19.
          Spiczko Andrzej
          4.
          Galicka Małgorzata
          12.
          Milewski Stanisław
          20.
          Walendzewicz Elżbieta
          5.
          Gibowicz Leszek
          13.
          Miszkiel Bożena
          21.
          Wasilewski Marek
          6.
          Konikowska Małgorzata
          14.
          Morusiewicz Alfred
          22.
          Więcko Agnieszka
          7.
          Kotowska Barbara
          15.
          Nowikowski Maciej
          23.
          Zdancewicz Krzysztof
          8.
          Krajewski Piotr
          16.
          Prusko Stanisław
           
           
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Janina Sadowska
          1.
          Bartoszewicz Krystyna
          8.
          Kazimierska Marzenna
          15.
          Łanczkowski Andrzej
          2.
          Bekier Alicja
          9.
          Kekotko Marek
          16.
          Mrozowska Irena
          3.
          Bronakowska Lilla
          10.
          Kopiczko Elżbieta
          17.
          Ogórkis Zyta
          4.
          Brzozowska Maria
          11.
          Koszewski Jerzy
          18.
          Prawdzik Krystyna
          5.
          Faltyn Danuta
          12.
          Kozłowska Elżbieta
          19.
          Samotyho Kazimierz
          6.
          Jaśkiewicz Lucyna
          13.
          Królczyk Barbara
          20.
          Rynkiewicz Grażyna
          7.
          Kanoza Irena
          14.
          Krzykwa Jadwiga
          21.
          Wielgat Krystyna
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VI O (3 - letnie) opiekun mgr inż. Jan Orłowski
          1.
          Augustyniak Jolanta
          7.
          Jasionek Dorota
          13.
          Szczerbowski Aleksander
          2.
          Biłda Teresa
          8.
          Kaszuba Andrzej
          14.
          Tarasiewicz Irena
          3.
          Dziekoński Stanisław
          9.
          Kulesz Krystyna
          15.
          Tyszkiewicz Edmund
          4.
          Czyżewska Henryka
          10.
          Kopiczko Marian
          16.
          Wojtkiewicz Grażyna
          5.
          Hippel Tadeusz
          11.
          Piwańska Dorota
          17.
          Zalewska Ewa
          6.
          Jankowska Anna
          12.
          Sienkiewiecz Radosława
          18.
          Wierzbicki Andrzej
          sem. X (5 - letnie) opiekun mgr Józef Gryziewicz
          1.
          Dubinin Brygida
          6.
          Kulesz Dorota
          11.
          Sikorska Ewa
          2.
          Dubinin Sławomir
          7.
          Maksimowicz Elżbieta
          12.
          Sikorski Kazimierz
          3.
          Jankowska Alicja
          8.
          Masłowska Ewa
          13.
          Smoleński Jarosław
          4.
          Jankowska Jadwiga
          9.
          Milanowski Tomasz
          14.
          Zackiewicz Janusz
          5.
          Kalinowski Tadeusz
          10.
          Paszkiewicz Mirosław
          15.
          Kulesza Tadeusz

          Rok 1985

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          kl V A wychowawca mgr Feliks Urban
          1.
          Anuszkiewicz Dorota
          7.
          Leszczyńska Jadwiga
          13.
          Protasiewicz Ewa
          2.
          Buczel Beata
          8.
          Leszczyńska Teresa
          14.
          Romanowska Teresa
          3.
          Kłoczko Alicja
          9.
          Lipińska Dorota
          15.
          Sieńkowski Jarosław
          4.
          Kłoczko Bogusław
          10.
          Mazurkiewicz Marianna
          16.
          Starzyńska Beata
          5.
          Krzykwa Wacław
          11.
          Niewiarowski Krzysztof
          17.
          Topolska Anna
          6.
          Kulbacka Hanna
          12.
          Ołdak Jarosław
           
           
          kl V B wychowawca mgr inż. Halina Dąbrowska
          1.
          Arasim Bożena
          8.
          Krajewska Maria
          15.
          Sobolewska Elżbieta
          2.
          Bądzio Mirosław
          9.
          Masłowska Krystyna
          16.
          Sztelmach Jolanta
          3.
          Fil Małgorzata
          10.
          Mikołajczyk Krystyna
          17.
          Wysocki Bogdan
          4.
          Faltyński Marek
          11.
          Parafianowicz Henryka
          18.
          Zaręba Józef
          5.
          Galicki Zdzisław
          12.
          Salik Iwona
          19.
          Żyniewicz Krystyna
          6.
          Jurewicz Andrzej
          13.
          Samotyho Adam
           
           
          7.
          Karłowicz Ryszard
          14.
          Sidor Andrzej
           
           
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Teresa Szczecina
          1.
          Buczyńska Barbara
          7.
          Golub Krystyna
          13.
          Pupel Małgorzata
          2.
          Cuper Małgorzata
          8.
          Gutowska Dorota
          14.
          Romaniuk Teresa
          3.
          Czarniecka Małgorzata
          9.
          Idek Grzegorz
          15.
          Szymczyk Wiesława
          4.
          Czulewicz Małgorzata
          10.
          Jacewicz Joanna
          16.
          Węglicka Bogusława
          5.
          Dąbrowska Jolanta
          11.
          Malinowska Zofia
          17.
          Woronko Mirosław
          6.
          Duba Wiesław
          12.
          Milanowski Jerzy
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          kl. III Z wychowawca mgr Jerzy Gryszkiewicz
          1.
          Czerniecki Artur
          10.
          Milewska Barbara
          19.
          Słowikowska Teresa
          2.
          Ćwikowska Halina
          11.
          Mróz Jarosław
          20.
          Sobolewski Leszek
          3.
          Daraszkiewicz Jarosław
          12.
          Ostrokołowicz Jarosław
          21.
          Świerzbinowicz Ewa
          4.
          Galicki Jarosław
          13.
          Piekarska Teresa
          22.
          Szymczyk Krzysztof
          5.
          Harasim Cezary
          14.
          Pietrzyk Dorota
          23.
          Szymczyk Sławomir
          6.
          Kurzyna Teresa
          15.
          Puczyłowska Barbara
          24.
          Szyłak Robert
          7.
          Kuźma Jolanta
          16.
          Renowicka Joanna
          25.
          Wierzbiński Jerzy
          8.
          Litwinko Barbara
          17.
          Roszkowska Danuta
          26.
          Wołyński Leszek
          9.
          Masłowski Bogdan
          18.
          Rutkowska Ewa
           
           
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. IV P opiekun mgr inż. Jadwiga Ołdakowska
          1.
          Budnik Jan
          13.
          Matusiewicz Adam
          25.
          Radzewicz Maria
          2.
          Bujnowska Helena
          14.
          Matusiewicz Elżbieta
          26.
          Romanowska Bożena
          3.
          Danielewicz Anna
          15.
          Miklaszewski Ryszard
          27.
          Rzeszut Marek
          4.
          Domalewska Elżbieta
          16.
          Mikulska Bożena
          28.
          Szczecina Jan
          5.
          Grochowski Mirosław
          17.
          Niedźwiecki Józef
          29.
          Szczodruch Halina
          6.
          Jacewicz Jan
          18.
          Ogórkis Józef
          30.
          Szyper Jan
          7.
          Jagłowski Adam
          19.
          Olszewska Elżbieta
          31.
          Tarasiewicz Andrzej
          8.
          Klimont Konrad
          20.
          Ostapowicz Bożena
          32.
          Wołyniec Romuald
          9.
          Kondracki Konstanty
          21.
          Pikis Waldas
          33.
          Wierzbicki Krzysztof
          10.
          Kopiczko Arkadiusz
          22.
          Putra Jan
          34.
          Zarzecki Jerzy
          11.
          Kwapisz Danuta
          23.
          Polkowski Andrzej
          35.
          Żukowski Edward
          12.
          Kwapisz Mirosław
          24.
          Radzewicz Małgorzata
           
           

          Rok 1986

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Jan Orłowski
          1.
          Bogdański Krzysztof
          9.
          Kozłowski Lech
          17.
          Polakowski Andrzej
          2.
          Brozio Brygida
          10.
          Król Jan
          18.
          Sawicka Beata
          3.
          Ceckowska Teresa
          11.
          Krupińska Zofia
          19.
          Sierzputowska Małgorzata
          4.
          Chałko Marian
          12.
          Kubrak Lucyna
          20.
          Sidor Jarosław
          5.
          Fiećko Adam
          13.
          Łangowski Mariusz
          21.
          Wiatrzyk Joanna
          6.
          Kaszkiel Dariusz
          14.
          Miłowicki Wiesław
          22.
          Wiszniewski Grzegorz
          7.
          Kimszal Wiesław
          15.
          Ołów Stanisław
          23.
          Wysocka Elżbieta
          8.
          Koryga Bogdan
          16.
          Piotrowski Waldemar
          24.
          Wysocka Maria
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Teresa Krukowska
          1.
          Baluta Anna
          8.
          Lotko Barbara
          15.
          Sawicka Lucyna
          2.
          Cebeliński Jacek
          9.
          Masiewicz Piotr
          16.
          Siedlecka Ewa
          3.
          Galicka Lucyna
          10.
          Myszczyńska Barbara
          17.
          Sowul Wiesław
          4.
          Gibowicz Celina
          11.
          Myszkiewicz Dorota
          18.
          Sujata Urszula
          5.
          Iwanowski Wiesław
          12.
          Opanowska Anna
          19.
          Szczebiot Mariola
          6.
          Kowalewska Bożena
          13.
          Połubińska Danuta
          20.
          Sztomber Marzena
          7.
          Krzyżewska Iwona
          14.
          Prostko-Prostyński Arkadiusz
          21.
          Truszkowska Barbara
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr inż. Czesław Zyskowski
          1.
          Faszczewska Dorota
          5.
          Kowalewska Danuta
          9.
          Rowińska Grażyna
          2.
          Górska Grażyna
          6.
          Milewski Arkadiusz
          10.
          Sadowski Krzysztof
          3.
          Hońko Ryszard
          7.
          Myszczyńska Barbara
          11.
          Sidor Grzegorz
          4.
          Joka Krzysztof
          8.
          Olszewska Ewa
          12.
          Szmygiel Bogusław
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          opiekun mgr inż. Barbara Sidor
          1.
          Bartoszewicz Halina
          13.
          Kacprzyk Alicja
          25.
          Osiecki Józef
          2.
          Bernatowicz Krzysztof
          14.
          Kapuściński Ryszard
          26.
          Rułkowska Teresa
          3.
          Bielawski Józef
          15.
          Klepacka Grażyna
          27.
          Sieńko Elżbieta
          4.
          Biłbak Dorota
          16.
          Kłaczkowski Krzysztof
          28.
          Smykowski Czesław
          5.
          Borodziuk Jerzy
          17.
          Kozłowski Wiesław
          29.
          Smykowski Stanisław
          6.
          Bożewicz Alicja
          18.
          Kunda Stanisław
          30.
          Sobolewski Antoni
          7.
          Cudnowski Sławomir
          19.
          Luty Andrzej
          31.
          Szeląg Dorota
          8.
          Chodorowski Andrzej
          20.
          Mościńska Regina
          32.
          Toczyłowska Renata
          9.
          Dadura Andrzej
          21.
          Niedźwiedzki Adam
          33.
          Wilczyński Mirosław
          10.
          Fiedziuk Danuta
          22.
          Olszewska Krystyna
          34.
          Zackiewicz Ewa
          11.
          Filipow Alina
          23.
          Olszewska Danuta
          35.
          Gochowski Waldemar
          12.
          Jabłoński Zbigniew
          24.
          Ołów Teresa
           
           

          Rok 1987

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Elżbieta Fiedorowicz
          1.
          Arasim Maria
          9.
          Kochański Zbigniew
          17.
          Pawłowska Anna
          2.
          Bubrowski Zbigniew
          10.
          Krajewska Bogumiła
          18.
          Putra Małgorzata
          3.
          Cieśluk Marek
          11.
          Kulbacki Dariusz
          19.
          Rutkowska Marzenna
          4.
          Gaździński Tomasz
          12.
          Kulbacka Lucyna
          20.
          Skibowski Wojciech
          5.
          Gejzler Barbara
          13.
          Kwiatkowski Krzysztof
          21.
          Soroko Małgorzata
          6.
          Górska Alicja
          14.
          Laszkowska Lucyna
          22.
          Strękowska Dorota
          7.
          Górska Teresa
          15.
          Masłowska Lucyna
          23.
          Tyczkowska Elżbieta
          8.
          Klonowska Maria
          16.
          Olszewski Sławomir
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr inż.Marian Sadowski
          1.
          Bernatowicz Jerzy
          8.
          Fadrowska Ewa
          15.
          Rutkowska Jolanta
          2.
          Bonus Janusz
          9.
          Kulbacka Anna
          16.
          Stankiewicz Tadeusz
          3.
          Chodorska Jadwiga
          10.
          Kwiatkowska Anna
          17.
          Szczecina Sławomir
          4.
          Ćwikowska Teresa
          11.
          Leśniewski Robert
          18.
          Szulc Jacek
          5.
          Danowska Wiesława Renata
          12.
          Nowalski Bogusław
          19.
          Urbanowicz Grzegorz
          6.
          Dąbrowski Krzysztof
          13.
          Ostrowska Barbara
          20.
          Wasilewski Gustaw
          7.
          Drażba Roman
          14.
          Rejmer Dorota
          21.
          Wasilewska Marta
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          opiekun mgr inż.Janina Sadowska
          1.
          Barszczewski Stanisław
          9.
          Kopiczko Celina
          17.
          Przekop Marian
          2.
          Bobowicz Tadeusz
          10.
          Kopiczko Ryszard
          18.
          Piekarska Anna
          3.
          Chmielewski Ryszard
          11.
          Kulik Tadeusz
          19.
          Sadowska Maria
          4.
          Chmielewski Wiesław
          12.
          Kracaj Stanisław
          20.
          Sierzputowski Tadeusz
          5.
          Czuper Agata
          13.
          Kłoczko Grzegorz
          21.
          Truchan Wiesław
          6.
          Gacka Alina
          14.
          Jurewicz Bogusław
          22.
          Walendzewicz Józef
          7.
          Godlewska Krystyna
          15.
          Mieluch Jadwiga
          23.
          Wiśniewska Daniela
          8.
          Gulan Krzysztof
          16.
          Moczulski Krzysztof
           
           

          Rok 1988

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Czesław Halicki
          1.
          Ciszewska Halina
          9.
          Kulbacki Kazimierz
          17.
          Staszkiewicz Małgorzata
          2.
          Citkowska Barbara
          10.
          Lach Lucyna
          18.
          Szwejser Dariusz
          3.
          Faltyn Małgorzata
          11.
          Laszkowska Halina
          19.
          Topolska Małgorzata
          4.
          Giedrojć Katarzyna
          12.
          Mikłosz Alicja
          20.
          Urynowicz Adam
          5.
          Giełażewska Beata
          13.
          Omilian Dorota
          21.
          Wołukanis Zofia
          6.
          Jodzis Mirosław
          14.
          Parejko Halina
          22.
          Woronowicz Dorota
          7.
          Kotarski Andrzej
          15.
          Paciorko Arkadiusz
          23.
          Zdancewicz Marek
          8.
          Kotarski Piotr
          16.
          Poźniakowski Bogdan
          24.
          Życzkowska Małgorzata
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Jerzy Gryszkiewicz
          1.
          Czepanis Wioletta
          9.
          Masłowski Bogdan
          17.
          Puczyłowska Barbara
          2.
          Czarniecki Artur
          10.
          Milewska Barbara
          18.
          Raczyło Halina
          3.
          Daraszkiewicz Jarosław
          11.
          Niewulis Piotr
          19.
          Renowicka Joanna
          4.
          Deputat Anna
          12.
          Ostrokołowicz Jarosław
          20.
          Siebiedzińska Zofia
          5.
          Galicki Jarosław
          13.
          Ostrowska Alina
          21.
          Świerzbinowicz Ewa
          6.
          Harasim Cezary
          14.
          Pieczulis Helena
          22.
          Szyłak Robert
          7.
          Jurkiewicz Jolanta
          15.
          Podurgiel Dorota
          23.
          Szymczyk Krzysztof
          8.
          Kuźma Jolanta
          16.
          Prostko Bernard
          24.
          Szymczyk Sławomir
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr inż.Jadwiga Ołdakowska
          1.
          Anuszkiewicz Sławomir
          7.
          Hryniewicka Danuta
          13.
          Kotarski Stanisłw
          2.
          Arasimowicz Renata
          8.
          Hryniewicki Cezary
          14.
          Makarewicz Marek
          3.
          Barszczewski Andrzej
          9.
          Jegliński Radosław
          15.
          Omilian Andrzej
          4.
          Barszczewski Jacek
          10.
          Kisłowski Radosław
          16.
          Stankiewicz Dorota
          5.
          Bujno Mariusz Jacek
          11.
          Kolenda Jarosław
          17.
          Świątkowski Krzysztof
          6.
          Czerobska Halina
          12.
          Kolenkiewicz Kazimierz
           
           
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          opiekun mgr Józef Gryziewicz
          1.
          Bućko Wiesław
          13.
          Litwińska Halina
          25.
          Pietrzyk Dorota
          2.
          Brezgieł Mirosław
          14.
          Lotkowski Stanisław
          26.
          Radzewicz Irena
          3.
          Czeropska Danuta
          15.
          Matusiewicz Leon
          27.
          Romanowski Antoni
          4.
          Czokało Jerzy
          16.
          Mieluch Teresa
          28.
          Romanowski Tadeusz
          5.
          Czuper Michał
          17.
          Milanowski Alojzy
          29.
          Rowińska Teresa
          6.
          Chomiczewski Sławomir
          18.
          Mołotkiewicz Bożena
          30.
          Sak Grzegorz
          7.
          Dziokan Iwona
          19.
          Możejewska Helena
          31.
          Sieczkowska Teresa
          8.
          Górski Wiesław
          20.
          Mrozowska Celina
          32.
          Snarski Józef
          9.
          Kułak Edward
          21.
          Olszewski Henryk
          33.
          Staśkiewicz Ignacy
          10.
          Kuprewicz Halina
          22.
          Palanis Stanisław
          34.
          Zachariasz Bogusława
          11.
          Kurzyna Teresa
          23.
          Paszkiewicz Grażyna
          35.
          Żekiewski Jan
          12.
          Kądzielewska Lucyna
          24.
          Pietruszkiewicz Aldona
          36.
          Kareło Elżbieta

          Rok 1989

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż.Stanisław Burzyński
          1.
          Bombor Urszula Katarzyna
          10.
          Iwanicka Halina
          19.
          Milanowska Anna
          2.
          Brzezicki Piotr
          11.
          Kazimierczuk Katarzyna
          20.
          Miłowicka Alina Helena
          3.
          Buczyńska Danuta
          12.
          Kondracka Małgorzata
          21.
          Miłowicka Dorota
          4.
          Bućwińska Danuta
          13.
          Konopko Ewa
          22.
          Ogórkis Ewa
          5.
          Chmielewska Celina
          14.
          Kotarska Marzanna
          23.
          Pietrulińska Jolanta
          6.
          Dąbrowska Joanna Beata
          15.
          Kozłowski Dariusz
          24.
          Putra Jadwiga Maria
          7.
          Dębowski Ireneusz
          16.
          Krakowska Teresa
          25.
          Putra Małgorzata
          8.
          Dzierżyńska Lucyna
          17.
          Krzyżyńska Małgorzata
          26.
          Szyperek Jan
          9.
          Harasim Renata
          18.
          Masłowska Elżbieta
          27.
          Walendzewicz Dorota
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż.Tadeusz Basałaj
          1.
          Czuper Dorota
          7.
          Małysko Mirosław
          13.
          Rowińska Grażyna
          2.
          Dec Edward
          8.
          Myszczyńska Barbara
          14.
          Rudziewicz Jacek
          3.
          Faszczewska Dorota
          9.
          Olszewska Ewa
          15.
          Woliński Leszek
          4.
          Jurkiewicz Danuta
          10.
          Pieczulis Irena
          16.
          Zębala Tomasz
          5.
          Kisielewski Krzysztof
          11.
          Prawdzik Elżbieta
           
           
          6.
          Małachowski Grzegorz
          12.
          Protasiewicz Halina
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr Teresa Szczecina
          1.
          Bokuniewicz Janusz
          8.
          Kowalczyk Małgorzata
          15.
          Selwocka Dorota
          2.
          Brozio Krzysztof
          9.
          Kownacka Bożena
          16.
          Sikora Piotr
          3.
          Gajewska Hanryka
          10.
          Lach Danuta
          17.
          Stasińska Marzena
          4.
          Gorlewska Anna
          11.
          Niedżwiecki Waldemar
          18.
          Szyłak Jarosław
          5.
          Jacewicz Krzysztof
          12.
          Nowikowski Dariusz
          19.
          Truszkowska Teresa
          6.
          Jankowska Janina
          13.
          Okrągły Waldemar
          20.
          Więcko Bogusława
          7.
          Kamińska Anna
          14.
          Paskowska Renata
           
           
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          opiekun mgr inż.Czesław Zyskowski
          1.
          Bednarski Sławomir
          11.
          Januszko Józef
          21.
          Putra Alina
          2.
          Chomicz Marian
          12.
          Kierklo Jan
          22.
          Rozmysłowicz Henryk
          3.
          Filipowski Jarosław
          13.
          Kozłowski Kazimierz
          23.
          Sienkiewicz Bożena
          4.
          Gorlo Zdzisław
          14.
          Łejmel Andrzej
          24.
          Siłkowski Andrzej
          5.
          Gryguć Natalia
          15.
          Milewski Arkadiusz
          25.
          Szmygiel Bogusław
          6.
          Harasiuk Anna
          16.
          Myszkowski Leszek
          26.
          Szydłowska Jolanta
          7.
          Hołdyńska Bożena
          17.
          Olsztyn Waldemar
          27.
          Szupszyńska Teresa
          8.
          Hołdyński Andrzej
          18.
          Panasewicz Bogusław
          28.
          Tyczkowski Marek
          9.
          Hołubowicz Teresa
          19.
          Panasewicz Marek
           
           
          10.
          Jakubanis Romualda
          20.
          Protasiewicz Dorota
           
           

          Rok 1990

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. V A wychowawca mgr Jdwiga Kopeć
          1.
          Akuła Renata
          8.
          Lewoc Grzegorz
          15.
          Siedlecka Barbara
          2.
          Bitowski Jan
          9.
          Masłowski Jan
          16.
          Sowa Lucyna
          3.
          Brodowska Wioletta
          10.
          Milanowski Jacek
          17.
          Stankiewicz Małgorzata
          4.
          Delegacz Jarosław
          11.
          Milewski Adam
          18.
          Stefanowska Dorota
          5.
          Kopiczko Jolanta
          12.
          Pogodzińska Agnieszka
          19.
          Sujata Marek
          6.
          Kosakowska Martyna
          13.
          Pomichter Agata
          20.
          Urban Tomasz
          7.
          Kosakowska Renata
          14.
          Poźniakowska Małgorzata
          21.
          Grochowska Alicja
          kl. V B wychowawca mgr Alina Koncewicz
          1.
          Banaszewska Teresa
          9.
          Kowalczyk Danuta
          17.
          Renowicki Grzegorz
          2.
          Błyszczek Jerzy
          10.
          Kozłowska Jolanta
          18.
          Rzodkiewicz Grażyna
          3.
          Drażba Robert
          11.
          Malinowska Łucja
          19.
          Sadowska Małgorzata
          4.
          Gajewska Maria
          12.
          Olfier Krzysztof
          20.
          Słowikowska Barbara
          5.
          Janczewska Ewa
          13.
          Pachucka Katarzyna
          21.
          Sobolewski Kazimierz
          6.
          Kochańska Elżbieta
          14.
          Panasiewicz Grzegorz
          22.
          Tylenda Paweł
          7.
          Korzun Bogusław
          15.
          Połubińska Beata
          23.
          Ułanowicz Zbigniew
          8.
          Kotarska Jolanta
          16.
          Rawinis Maria
          24.
          Wasilewski Robert
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Marian Sadowski
          1.
          Burba Henryk
          9.
          Kuźmińska Agata
          17.
          Rekuć Krzysztof
          2.
          Chodorska Jadwiga
          10.
          Kwiatkowska Anna
          18.
          Szczecina Sławomir
          3.
          Ćwikowska Teresa
          11.
          Leśniewski Robert
          19.
          Sztuk Jerzy
          4.
          Dąbrowski Krzysztof
          12.
          Leśniewski Stanisław
          20.
          Wasilewska Marta
          5.
          Fadrowska Ewa
          13.
          Mlaskot Przemysław
          21.
          Witkowska Marianna
          6.
          Frąckiewicz Renata
          14.
          Nowalski Bogusław
          22.
          Zdancewicz Renata
          7.
          Gwiazdowski Dariusz
          15.
          Ostrowska Barbara
           
           
          8.
          Kulbacka Anna
          16.
          Ostrowska Teresa
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr inż. Jerzy Wysocki
          1.
          Atkielska Agnieszka
          9.
          Karaś Heronim
          17.
          Omilian Piotr
          2.
          Bernatowicz Ewa
          10.
          Konopko Katarzyna
          18.
          Ostrowski Czesław
          3.
          Ciszewska Beata
          11.
          Kotarski Wiesław
          19.
          Putra Jacek
          4.
          Czuper Stefan
          12.
          Kowalewska Halina
          20.
          Szumiło Bożena
          5.
          Dąbrowski Henryk
          13.
          Kubrak Andrzej
          21.
          Więcko Tadeusz
          6.
          Dzieniszewska Bożena
          14.
          Łoszewski Jarosław
          22.
          Wnukowska Renata
          7.
          Giczewska Honorata
          15.
          Nasewicz Ewa
           
           
          8.
          Jasiulewicz Jerzy
          16.
          Okrągła Halina
           
           
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VI A opiekun mgr Teresa Krukowska
          1.
          Artwich Jan
          10.
          Jaśkiewicz Katarzyna
          19.
          Siemion Jan
          2.
          Bielecka Łucja
          11.
          Januszewicz Grażyna
          20.
          Staśkiewicz Lucyna
          3.
          Brzozowski Stanisław
          12.
          Malinowski Edward
          21.
          Szlaużys Romualda
          4.
          Chomicz Andrzej
          13.
          Milewski Grzegorz
          22.
          Szymańska Teresa
          5.
          Chmielewska Danuta
          14.
          Uchan Marzanna
          23.
          Wydra Biruta
          6.
          Cudnowska Marzanna
          15.
          Uchan Mirosław
          24.
          Zaborowski Andrzej
          7.
          Filipowska Dorota
          16.
          Puczyłowski Jacek
          25.
          Żukowska Lidia
          8.
          Frydrych Lilla
          17.
          Radzewicz Janina
           
           
          9.
          Jasionowska Dorota
          18.
          Sidorowicz Heronim
           
           
          sem. VI B opiekun mgr Tadeusz Miler
          1.
          Bernatowicz Jerzy
          9.
          Liszewski Józef
          17.
          Tomkiewicz Dorota
          2.
          Boniszewski Grzegorz
          10.
          Mroziewski Jan
          18.
          Wasilewski Wiesław
          3.
          Borkowski Dariusz
          11.
          Ostapowicz Zdzisław
          19.
          Wasilewski Jarosław
          4.
          Bućko Wojciech
          12.
          Urbanowicz Grzegorz
          20.
          Życzkowski Wiesław
          5.
          Budziński Grzegorz
          13.
          Pieczulis Waldemar
          21.
          Ołdyński Dariusz
          6.
          Górska Grażyna
          14.
          Rutkowska Jolanta
          22.
          Życzkowski Maciej
          7.
          Grzędziński Robert
          15.
          Rytwiński Wojciech
           
           
          8.
          Kotarski Marek
          16.
          Szulc Jacek
           
           
          sem. X opiekun mgr inż. Halina Makarska
          1.
          Czuper Tomasz
          10.
          Laszkowski Grzegorz
          19.
          Polkowski Józef
          2.
          Gałaszewski Jarosław
          11.
          Iwaszko Marian
          20.
          Pietrzyk Alicja
          3.
          Gorlewski Józef
          12.
          Łosiński Andrzej
          21.
          Sidor Helena
          4.
          Guzewicz Dorota
          13.
          Łaniewska Alina
          22.
          Świeżyński Andrzej
          5.
          Hołubowicz Leszek
          14.
          Olszewska Teresa
          23.
          Urbanowicz Beata
          6.
          Jasionowski Wojciech
          15.
          Poboży Wiesław
          24.
          Zarzecka Jolanta
          7.
          Iwanicki Krzysztof
          16.
          Pachucka Henryka
          25.
          Faszczewska Jolanta
          8.
          Kłaczkowski Sławomir
          17.
          Paśkowska Małgorzata
           
           
          9.
          Kiendorowicz Bożena
          18.
          Pojawa Małgorzata
           
           

          Rok 1991

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          kl. V A wychowawca mgr inż. Barbara Sidor
          1.
          Chlebus Elżbieta
          8.
          Kielich Ewa
          15.
          Raszkiewicz Hanna
          2.
          Dębowska Marzena
          9.
          Laskowska Bożena
          16.
          Rynkiewicz Krzysztof
          3.
          Dojnikowska Alicja
          10.
          Lenczewski Wiesław
          17.
          Rynkiewicz Renata
          4.
          Galicka Dorota
          11.
          Olszewski Mirosław
          18.
          Sobolewski Zenon
          5.
          Gudan Zofia
          12.
          Pajewski Romuald
          19.
          Stankiewicz Hanna
          6.
          Gulan Bogdan
          13.
          Pojawa Sławomir
          20.
          Stankiewicz Małgorzata
          7.
          Jurczyk Ireneusz
          14.
          Puza Marzena
          21.
          Wasilewska Beata
          kl. V B wychowawca mgr inż. Janina Sadowska
          1.
          Baranowska Agnieszka
          8.
          Koncewicz Sławomir
          15.
          Pułtorak Hanna
          2.
          Bujnowska Helena
          9.
          Kuźma Elżbieta
          16.
          Putra Robert
          3.
          Chodkiewicz Elżbieta
          10.
          Kuźmińska Jadwiga
          17.
          Raszkiewicz Marek
          4.
          Hońko Joanna
          11.
          Moroz Józef
          18.
          Sobolewska Edyta
          5.
          Hońko Sławomir
          12.
          Nazarowska Halina
          19.
          Sujata Anna
          6.
          Kaczyński Tomasz
          13.
          Ostapowicz Krzysztof
          20.
          Szymczyk Jarosław
          7.
          Kłoczko Ewa
          14.
          Palczewska Wioletta
          21.
          Szypulska Jadwiga
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Feliks Urban
          1.
          Anuszkiewicz Robert
          7.
          Hryniewicka Danuta
          13.
          Popko Krzysztof
          2.
          Arasimowicz Renata
          8.
          Kolenkiewicz Kazimierz
          14.
          Sosnowski Krzysztof
          3.
          Bielski Stanisław
          9.
          Kotarski Adam
          15.
          Szumski Jacek
          4.
          Czerobska Halina
          10.
          Maciorowski Dariusz
          16.
          Świątkowski Krzysztof
          5.
          Grzędzińska Lillia
          11.
          Markiewicz Agnieszka
          17.
          Tumialis Jurata
          6.
          Hryniewicki Cezary
          12.
          Michniewicz Dariusz
          18.
          Zysko Zbigniew
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr inż. Elżbieta Fiedorowicz
          1.
          Anuszkiewicz Barbara
          10.
          Konopko Beata
          19.
          Ułanowicz Marek
          2.
          Bizio Marzena
          11.
          Koronkiewicz Eżbieta
          20.
          Waluś Agnieszka
          3.
          Chmielewski Paweł
          12.
          Naruszewicz Danuta
          21.
          Wasilewska Elżbieta
          4.
          Chmielewski Waldemar
          13.
          Rzadkowski Jarosław
          22.
          Wojtkiewicz Marek
          5.
          Dąbrowska Alicja
          14.
          Sienkiewicz Renata
          23.
          Wojtkiewicz Wojciech
          6.
          Dzierma Małgorzata
          15.
          Sokołowska Urszula
          24.
          Wróblewska Teresa
          7.
          Giczewska Teresa
          16.
          Stankiewicz Katarzyna
          25.
          Zaręba Elżbieta
          8.
          Janczewska Marta
          17.
          Stankiewicz Stanisław
           
           
          9.
          Karaś Anna
          18.
          Szoka Sylwia
           
           
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VI opiekun mgr Józef Gryziewicz
          1.
          Banialis Elżbieta
          11.
          Paszkiewicz Romuald
          21.
          Świtaj Ryszard
          2.
          Borysewicz Andrzej
          12.
          Romanowski Andrzej
          22.
          Szyszkowski Janusz
          3.
          Czarnecki Józef
          13.
          Romanowski Mieczysław
          23.
          Węglicka Celina
          4.
          Ejzel Janusz
          14.
          Rusiecka Halina
          24.
          Wiźlański Stefan
          5.
          Gryniewiecki Zygmunt
          15.
          Sadowska Anna
          25.
          Zubowicz Andrzej
          6.
          Hołdyński Jan
          16.
          Sinkiewicz Wiesław
          26.
          Zawadzka (Szyłak) Danuta
          7.
          Kalinowski Mirosław
          17.
          Smokowska Alicja
          27.
          Puchlik Wojciech
          8.
          Masłowska Krystyna
          18.
          Szydłowska Weronika
          28.
          Chrapowicka Małgorzata
          9.
          Matuszewski Ryszard
          19.
          Szymielewicz Maria
           
           
          10.
          Nieszczerzewski Maciej
          20.
          Stefanowicz Barbara
           
           
          sem. X opiekun mgr inż. Jan Orłowski
          1.
          Bekisz Stanisław
          13.
          Kopiczko Krzysztof
          25.
          Świerzbinowicz Lucyna
          2.
          Bobran Elżbieta Danuta
          14.
          Kosakowski Jan
          26.
          Surażyńska Katarzyna
          3.
          Chmielewska Danuta Anna
          15.
          Kozłowski Janusz
          27.
          Śliwińska Alicja
          4.
          Czajka Piotr
          16.
          Kozłowski Marian
          28.
          Sztolc Elżbieta
          5.
          Czarniecki Adam
          17.
          Mackiewicz Renata
          29.
          Tylenda Jacek
          6.
          Dzienisiewicz Bogumiła
          18.
          Mackiewicz Marcin
          30.
          Urbański Mirosław
          7.
          Filipowicz Dariusz
          19.
          Mikielska Krystyna
          31.
          Wierzbicki Andrzej
          8.
          Gliński Grzegorz
          20.
          Opolski Marek
          32.
          Zalewski Wincenty
          9.
          Górski Bogusław
          21.
          Palewicz Danuta
          33.
          Zakrzewski Kazimierz
          10.
          Jaśko Dariusz
          22.
          Putra Wiesława
          34.
          Ziatkowska Ewa
          11.
          Jasielun Magdalena
          23.
          Perzyło Jarosław
           
           
          12.
          Kopiczko Beata
          24.
          Rzodkiewicz Grzegorz
           
           

          Rok 1992

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Stefania Grzyb
          1.
          Boguszewska Beata
          10.
          Kirejczyk Elżbieta
          19.
          Safinowski Andrzej
          2.
          Bokuniewicz Ewa
          11.
          Kopiczko Bogdan
          20.
          Samotyho Robert
          3.
          Bujno Katarzyna
          12.
          Mucharska Ewa
          21.
          Sawicki Tomasz
          4.
          Dąbrowski Andrzej
          13.
          Patron Małgorzata
          22.
          Sienkiewicz Zdzisław
          5.
          Dąbrowski Lech
          14.
          Perkowski Jerzy
          23.
          Stankiewicz Jadwiga
          6.
          Gejzler Zbigniew
          15.
          Poulakowska Lidia
          24.
          Święcka Beata
          7.
          Iwaszko Bożena
          16.
          Prawdzik Marek
          25.
          Szumski Bogdan
          8.
          Janczewska Barbara
          17.
          Putra Bogusław
          26.
          Zimnicki Zbigniew
          9.
          Jurczyk Andrzej
          18.
          Rowiński Tomasz
           
           
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Alina Koncewicz
          1.
          Barszczewska Alicja
          9.
          Jermakowicz Sławomir
          17.
          Moryc Elżbieta
          2.
          Chmielewski Zbigniew
          10.
          Kamiński Robert
          18.
          Nowik Sylwester Jacek
          3.
          Czereśniak Agnieszka Mariola
          11.
          Kozłowska Beata Irena
          19.
          Okrągły Waldemar Wojciech
          4.
          Drejer Dorota
          12.
          Kramkowski Zdzisław
          20.
          Pachucki Alojzy
          5.
          Felkner Andrzej
          13.
          Kuźbiel Małgorzata
          21.
          Selwocka Dorota
          6.
          Jacewicz Krzysztof
          14.
          Lach Danuta
          22.
          Szyłak Jarosław
          7.
          Jankowska Janina
          15.
          Łazar Celina
          23.
          Więcko Bogusława
          8.
          Januszanis Aldona
          16.
          Milanowska Ewa
          24.
          Brozio Krzysztof
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr inż. Jadwiga Ołdakowska
          1.
          Dąbrowska Irena
          5.
          Ołów Małgorzata
          9.
          Szulc Barbara
          2.
          Harasim Adam
          6.
          Piekarski Jarosław
          10.
          Walczyk Edyta
          3.
          Kochański Krzysztof
          7.
          Rzodkiewicz Jolanta
          11.
          Walendzewicz Andrzej
          4.
          Markowska Ewa
          8.
          Sokołowska Iwona
          12.
          Wnukowski Cezary
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          opiekun mgr Czesław Halicki
          1.
          Anusiewicz Antoni
          11.
          Kamiński Sławomir
          21.
          Stasińska Marzena
          2.
          Anuszkiewicz Grzegorz
          12.
          Kopiczko Anna
          22.
          Świerzbin Dariusz
          3.
          Bacewicz Antoni
          13.
          Kownacka Bożena
          23.
          Suszyńska Elżbieta
          4.
          Bobin Witalis
          14.
          Krzywicka Anna
          24.
          Szczęsny Piotr
          5.
          Brozio Arkadiusz
          15.
          Krzywicka Jolanta
          25.
          Truszkowska Teresa
          6.
          Charyton Krzysztof
          16.
          Jabłoński Mieczysław
          26.
          Wierzbicki Grzegorz
          7.
          Chilicki Wojciech
          17.
          Pojawis Fabian
          27.
          Więcławska Katarzyna
          8.
          Dadura Maria
          18.
          Siewiec Stanisław
          28.
          Wnukowska Krystyna
          9.
          Grygo Krzysztof
          19.
          Skowrońska Krystyna
          29.
          Zacharewicz Bronisław
          10.
          Kamińska Anna
          20.
          Sowul Zdzisław
           
           

          Rok 1993

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Lidia Andruszkiewicz
          1.
          Bartoszewicz Andrzej
          12.
          Korenkiewicz Barbara
          23.
          Smykowska Elżbieta
          2.
          Bubrowska Elżbieta
          13.
          Kotarska Małgorzata
          24.
          Sowulewski Janusz
          3.
          Budzińska Teresa
          14.
          Leszkowska Renata
          25.
          Szulc Wioletta
          4.
          Dobrzyń Marzena
          15.
          Lipińska Edyta
          26.
          Szyperek Urszula
          5.
          Dźwilewski Piotr
          16.
          Markowska Anna
          27.
          Ulikowska Mirosława
          6.
          Galicka Małgorzata
          17.
          Mickiewicz Dorota
          28.
          Ułanowicz Marzena
          7.
          Haraszkiewicz Mariusz
          18.
          Miller Stanisława
          29.
          Wiszniewska Anna
          8.
          Hrehorowicz Zygmunt
          19.
          Piłat Cezary
          30.
          Wojciechowska Bogusława
          9.
          Jacuński Maciej
          20.
          Podziewski Daniel
          31.
          Wysocki Jacek
          10.
          Jasionowski Karol
          21.
          Sidor Zbigniew
           
           
          11.
          Kielich Anna
          22.
          Słowikowska Irena
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr Jadwiga Kopeć
          1.
          Bokuniewicz Bernadetta
          9.
          Kłoczko Jan
          17.
          Omilian Grzegorz
          2.
          Cieśluk Paweł
          10.
          Kubrak Anna
          18.
          Rynkiewicz Marek
          3.
          Galicki Rafał
          11.
          Liszewska Elżbieta
          19.
          Rzodkiewicz Janusz
          4.
          Górska Iwona
          12.
          Łempio Wiesław
          20.
          Sidor Fabian
          5.
          Górski Grzegorz
          13.
          Masłowski Andrzej
          21.
          Stachniewicz Sebastian
          6.
          Górski Mirosław
          14.
          Mazurek Elwira
          22.
          Stankiewicz Robert
          7.
          Grochowski Marcin
          15.
          Milanowski Marcin
          23.
          Truszkowska Justyna
          8.
          Jarmułowicz Elżbieta
          16.
          Omilian Alicja
           
           
          Zaoczne Technikum Rolnicze
          sem. VI opiekun mgr inż. Czesław Zyskowski
          1.
          Andruczyk Daniel
          10.
          Janczulewicz Witold
          19.
          Radzewicz Krzysztof
          2.
          Atkielska Agnieszka
          11.
          Kolinko Piotr
          20.
          Raglis Romuald
          3.
          Bagiński Zbigniew
          12.
          Konaszeńko Wojciech
          21.
          Roszkowski Zbigniew
          4.
          Bernatowicz Ewa
          13.
          Kowalewska Halina
          22.
          Różyńska Helena
          5.
          Czuper Stefan
          14.
          Kowalewski Marek
          23.
          Wasilewski Marek
          6.
          Daniszewska Ewa
          15.
          Kowalewski Przemysław
          24.
          Wasilewski Robert
          7.
          Dańkowska Iwona
          16.
          Nasewicz Ewa
          25.
          Wasilewski Kazimierz
          8.
          Grochowski Jan
          17.
          Oberman Bożena
          26.
          Wojewnik Ewa
          9.
          Jasiulewicz Jerzy
          18.
          Ostapowicz Barbara
          27.
          Żytkowski Stanisław
          sem. X opiekun mgr inż. Stanisław Krzywicki
          1.
          Aneszko Elżbieta
          7.
          Kalinowski Janusz
          13.
          Narewski Jacek
          2.
          Chalecki Lechosław
          8.
          Kołakowski Tomasz
          14.
          Przekop Zbigniew
          3.
          Dzienisiewicz Elżbieta
          9.
          Kujałowicz Marek
          15.
          Saks Tadeusz
          4.
          Frydrych Ryszard
          10.
          Ludwig Lech
          16.
          Stankiewicz Jolanta
          5.
          Galińska Hanna
          11.
          Milewski Krzysztof
           
           
          6.
          Jeglińska Katarzyna
          12.
          Matulewicz Barbara
           
           

          Rok 1994

          5 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr inż. Stefania Grzyb
          1.
          Bartoszewicz Wioletta
          10.
          Kuźma Iwona
          19.
          Skorupski Konrad
          2.
          Biernacik Anita
          11.
          Majchrowska Agnieszka
          20.
          Strękowska Iwona
          3.
          Dermont Izabela
          12.
          Mierzejewska Teresa
          21.
          Szumski Mariusz
          4.
          Galińska Aneta
          13.
          Milanowski Waldemar
          22.
          Świerzbin Renata
          5.
          Jabłoński Andrzej
          14.
          Olszewska Jolanta
          23.
          Truszkowska Małgorzata
          6.
          Kamińska Regina
          15.
          Raszkiewicz Tomasz
          24.
          Twardowska Zuzanna
          7.
          Kolenda Andrzej
          16.
          Rydzewska Alicja
          25.
          Ulikowska Irena
          8.
          Kopiczko Aneta
          17.
          Safinowski Jacek
          26.
          Wojnowska Iwona
          9.
          Kopiczko Lucyna
          18.
          Sienkiewicz Krzysztof
           
           
          3 - letnie Technikum Rolnicze
          wychowawca mgr Feliks Urban
          1.
          Andrzejak Jarosław
          11.
          Janewicz Adam
          21.
          Stankiewicz Katarzyna
          2.
          Anuszkiewicz Barbara
          12.
          Karaś Anna
          22.
          Staszewska Dorota
          3.
          Bartoszewicz Marian
          13.
          Kiejko Sławomir
          23.
          Sznejder Jolanta
          4.
          Bielenica Andrzej
          14.
          Koronkiewicz Elżbieta
          24.
          Szoka Sylwia
          5.
          Bronakowska Dorota
          15.
          Kozikowski Wojciech
          25.
          Twardowski Tomasz
          6.
          Brzostowska Dorota
          16.
          Markowski Mariusz
          26.
          Ułanowicz Marek
          7.
          Budnik Sławomir
          17.
          Matulewicz Barbara
          27.
          Wróblewska Teresa
          8.
          Dąbrowska Alicja
          18.
          Okrągła Barbara
          28.
          Zaręba Elżbieta
          9.
          Giczewska Teresa
          19.
          Rawinis Piotr
           
           
          10.
          Gorlo Małgorzata
          20.
          Sienkiewicz Janusz
           
           
          Zasadnicza Szkoła Rolnicza
          wychowawca mgr Józef Gryziewicz
          1.
          ndruszkiewicz Teresa
          9.
          Falko Wojciech
          17.
          Miller Katarzyna
          2.
          Andryszczyk Agnieszka
          10.
          Gabruś Arkadiusz
          18.
          Naruszewicz Alicja
          3.
          Bagan Jerzy
          11.
          Giedrojć Małgorzata
          19.
          Okoniewska Agnieszka
          4.
          Chartuniewicz Ewa
          12.