• HARMONOGRAM ZJAZDÓW, PRACOWNI  i  ZAJĘĆ PRAKTYCZNYCH                               na KURSACH KWALIFIKACYJNYCH                                              w II SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023


      • Semestr

        Data

        II KKZ ROL.11

        II KKZ ROL.04

        10 II 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

        11 II 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja zwierzęca (Z. Mioduszewska) /8h/

        12 II 2023

        (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        ------------------------

        17 II 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

        18 II 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z anatomii i fizjologii zwierząt M. Jasińska /5 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja roślinna (B. Sidor) /8h/

         

        19 II 2023

        (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        ------------------------

        24 II 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        25 II 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        Zajęcia praktyczne: Mechanizacja rolnictwa (T. Basałaj) /8h/

        26 II 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z anatomii i fizjologii zwierząt M. Jasińska /4 h/

        ------------------------

        03 III 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

        04 III 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja zwierzęca (Z. Mioduszewska) /8h/

        05 III 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        ------------------------

        10 III 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

        11 III 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z anatomii i fizjologii zwierząt M. Jasińska /5 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja roślinna (B. Sidor) /8h/

         

        12 III 2023

        (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        ------------------------

        17 III 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

        18 III 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        Zajęcia praktyczne: Mechanizacja rolnictwa (T. Basałaj) /8h/

        19 III 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z anatomii i fizjologii zwierząt M. Jasińska /3 h/

        ------------------------

        24 III 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

        25 III 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja zwierzęca (Z. Mioduszewska) /8h/

        26 III 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        ------------------------

        31 III 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

        01 IV 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z anatomii i fizjologii zwierząt M. Jasińska /5 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja roślinna (B. Sidor) /8h/

         

        02 IV 2023

        (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        ------------------------

        14 IV 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

        15 IV 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        Zajęcia praktyczne: Mechanizacja rolnictwa (T. Basałaj) /8h/

        16 IV 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z anatomii i fizjologii zwierząt M. Jasińska /5 h/

        ------------------------

        21 IV 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        Lekcje według rozkładu zajęć

        22 IV 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja zwierzęca (Z. Mioduszewska) /8h/

        23 IV 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        ------------------------

        28 IV 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        29 IV 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja roślinna (B. Sidor) /8h/

         

        30 IV 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z anatomii i fizjologii zwierząt M. Jasińska /3 h/

        ------------------------

        05 V 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        06 V 2023 (sobota)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        Zajęcia praktyczne: Mechanizacja rolnictwa (T. Basałaj) /8h/

        04 V 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        ------------------------

        12 V 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        13 V 2023 (sobota)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja zwierzęca (Z. Mioduszewska) /8h/

        14 V 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        ------------------------

        19 V 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        20 V 2023 (sobota)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        Zajęcia praktyczne: Produkcja roślinna (B. Sidor) /8h/

         

        21 V 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        ------------------------

        26 V 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        27 V 2023 (sobota)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        Zajęcia praktyczne: Mechanizacja rolnictwa (T. Basałaj) /8h/

        28 V 2023 (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        ------------------------

        02 VI 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        03 VI 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        Lekcje według rozkładu zajęć

        04 VI 2023

        (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        ------------------------

        16 VI 2023

        (piątek)

        Lekcje według rozkładu zajęć

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        17 VI 2023

        (sobota)

        Zajęcia praktyczne z chowu zwierząt E. Kłoczko /5 h/

        Lekcje według rozkładu zajęć

         

        18 VI 2023

        (niedziela)

        Zajęcia praktyczne z rozrodu i inseminacji zwierząt M. Pigiel /3 h/

        ------------------------

         

        Uwaga!

        Harmonogram może ulec zmianie

    • Kontakt

      • Zespół Szkół im. gen. Ludwika Michała Paca w Dowspudzie
      • Dowspuda 10, 16-420 Raczki Poland
      • sekretariat@zsdowspuda.pl
      • 87 5685 103