• Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii.

Działania przygotowawcze.

W ramach działań przygotowawczych do mobilności w projekcie ,,Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii.” o numerze 2021-1-PMU-4008, nasi uczniowie mieli spotkanie z przedstawicielami Komendy Miejskie Policji w Suwałkach w celu poznania zasad bezpieczeństwa oraz przypomnienia zasad udzielania pierwszej pomocy.

W ramach działań przygotowawczych do mobilności w projekcie „Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii.” o numerze 2021-1-PMU-4008, uczniowie biorą udział w zajęciach przygotowawczych tj., przygotowanie językowe, kulturowe i zakresu bezpieczeństwa oraz pedagogiczne.

Dzień wylotu - wyjazdu.

Oficjalnie zaczęliśmy naszą hiszpańską przygodę w ramach przedsięwzięcia ,,Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii.
      W świetnych humorach, pełne wiary, ciekawe i żądne wiedzy ruszamy z lotniska do Grenady.

Dzień 1

Dzień 1 naszych zajęć merytorycznych w szkole partnerskiej EFA El Soto w ramach przedsięwzięcia „Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii.” poznajemy się wymieniamy doświadczenia a wieczorem ruszamy na flamenco.

Dzień 2

Dzień 2 naszych merytorycznych zajęć w ramach przedsięwzięcia „Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii” o numerze 2021-1-PMU-4008, dziś bardzo pracowity dzień za nami . Skupiliśmy się na poznaniu kultury obsługi gości oraz standaryzacji obiektów noclegowych. Praca w grupach, zdobywanie nowych doświadczeń oraz poszerzanie wiedzy sprawia nam ogromna przyjemność.

A późnym popołudniem odwiedziliśmy muzeum nauki Parque de las Ciencias.

Adios amigos, do widzenia przyjacielu!

Dzień 3

Dzień 3 naszych merytorycznych zajęć w ramach przedsięwzięcia „Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii” poświeciliśmy na poznanie zasad działu housekipingu, urządzeń stosowanych przy służbie pięter, poznanie firm sprzedaży produktów i usług hotelowych.

Dzień 4

Dzień 4 naszych merytorycznych zajęć w ramach przedsięwzięcia „Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii”.

Dzisiejszy dzień poświeciliśmy na dyskusje na tematy związane z pracą w obiektach noclegowych w czasie pandemii koronawirusa a także analizie infrastruktury okołoturystycznej wokół obiektów noclegowych, dress code, udogodnieniach dla niepełnosprawnych i atrakcjach dla gości hotelowych.

Późnym popołudniem ruszyliśmy zwiedzać miejscowość w której mieszkamy, zgodnie stwierdzamy że Grenada to miasto wielu kultur, sztuki i niesamowitych zabytków.

Dzień 5

Dzień 5 (ostatni) naszych merytorycznych zajęć w ramach przedsięwzięcia „Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii” o numerze 2021-1-PMU-4008.

Dziś wspólnie odwiedziliśmy różne obiekty noclegowe, porównywaliśmy standardy i sporządzaliśmy check listy.

Popołudniem podsumowaliśmy nasze zajęcia oraz zebrane materiały, a uwieńczeniem projektu było rozdanie certyfikatów.

Jutro wracamy do Polski.

Dzień wylotu - powrót

Kolejny dzień

Opuszczamy Grenadę i tym samym kończymy nasz pobyt w ramach przedsięwzięcia „Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii”.

Zmotywowane z nowymi doświadczeniami wracamy do domów.

To było wspaniałe doświadczenie !

Adios amigos! Żegnaj przyjacielu!

Konferencja podsumowująca projekt

Przedsięwzięcie ,, Międzynarodowe standardy hotelowe w Polsce i w Hiszpanii” o numerze 2021-1-PMU-4008 realizowany z programu „ Ponadnarodowa mobilność uczniów” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w latach 2014- 2022.
      Dziś 13.06.2023r., odbyła się konferencja podsumowująca nasze przedsięwzięcie.
      Swą obecnością zaszczycił nas wicestarosta Powiatu Suwalskiego Pan Artur Łuniewski, który wraz z dyrektorem szkoły Panią Agnieszką Sidor wręczyli uczestnikom certyfikaty potwierdzające udział w przedsięwzięciu.
      Uczestnicy przygotowali prezentacje przedstawiająca swój pobyt w Hiszpanii, promując w ten sposób nabycie nowych umiejętności i kompetencji kluczowych.